Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Pomoc dotycząca przeniesienia światu na nową mapę.


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam serdecznie!

 

 

Jestem nowy na tym serverze choć z grą mam już dosyć sporo doświadczenia. Mam problem, dlatego chciałbym zasięgnąć porady doświadczonych kolegów. Mój problem polega na tym, że założyłem z kolegami server skyblock, no i ten server nie powstał na pustej mapie, tylko na normalnym świecie, tylko sam środek został opróżniony z bloków. Mam odnośnie tego pytanie, jak ten świat który stworzyliśmy z kolegami, np spawn, arene pvp, sklep, sektor VIP itd przenieść na nową pustą mapę??? Za wszelką pomoc będę bardzo wdzięczny!

 

Pozdrawiam Mefissto 27!

Znawca
Opublikowano

Jest kilka programów do zrobienia tego typu rzeczy, ale najprostszym w obsłudze jest właśnie MCEdit, nie muszę Ci tłumaczyć jak się go obsługuję, bo za pewne sam sobie z tym poradzisz, pozdrawiam i życzę powodzenia.

Opublikowano

Wgraj plugin EmptyWorldGenerator

http://dev.bukkit.org/bukkit-plugins/emptyworldgenerator/

i w bukkit.yml ustaw

worlds:
  <tu_nazwe_swiata_wpisz_ale_bez_tych_strzalek_po_bokach_Spacje_i_duze_litery_sa_wazne>:
    generator: EmptyWorldGenerator
a pozostałe bloki usuń za pomocą pluginu WorldEdit
http://dev.bukkit.org/bukkit-plugins/worldedit/

jeśli w plikach serwerowych nie masz pliku bukkit.yml ani folderu plugins

 

 

wgraj PaperSpigota

http://tcpr.ca/paperspigot

i uruchom go plikiem startowym .bat z skryptem startowym

@ECHO OFF
color 02
java -Xincgc -XX:ParallelGCThreads=4 -jar PaperSpigot-1.8.8-R0.1-SNAPSHOT-latest.jar
PAUSE

#rekomendowana java 8

 

 

opencraft.pl << { na takim jeszcze nie grałeś }

TDepLbR.gif

Opublikowano

@1361622928-U485574.pngMefissto27 jak masz to na 1 serwerze to zaznacz co chcesz wpisz //copy a następnie tam gdzie chcesz żeby to było to wpisz //paste

Jeśli w poście masz do mnie sprawę dodaj @dawidex335

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...