Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czy warto kupić Nokie Lumie 630?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Masz jakiś budżet?

Dzięki wspaniałomyślności administracji już nie pomagam na MPC Forum. 

 

Jeżeli w dziale panuje burdel, to skierujcie wzrok wyżej. 

 

 

Jeśli mnie jakoś znajdziecie (patrz > profil) to chętnie pomogę.

 

 

935801456340937867857.png

 

Opublikowano

Problem powiedzieć jaki masz budżet ?  Nawet podstawowych informacji nie udzieliłeś do czego ma być telefon.

 

 

Dla jednych warto kupić dla innych nie warto .  Wszystko zależy od tego do czego się używa telefonu czy do zabawy czy do używania. 

Mózg to nie mydło; nie ubędzie Ci go, gdy go użyjesz.

Opublikowano

Główne wady i zalety smartfona Nokia Lumia 630

Zalety:

  • Kontrastowy ekran o dobrych kątach widzenia
  • Solidne wykonanie
  • Wiele zmian w dobrym kierunku w Windows Phone 8.1
  • Zaskakująco dobry aparat
  • Ostre i szczegółowe filmy wideo
  • Mikrofon do redukcji szumów otoczenia
  • Dual SIM
  • Obsługa karty pamięci do 128 GB
  • Głośnik emitujący dźwięk wysokiej głośności
  • Bardzo dobra klawiatura ekranowa​

Wady:

  • W zestawie brak słuchawek i kabla do podłączenia do komputera
  • Brak przedniej kamery i diody doświetlającej (nie ma opcji latarki)
  • Tylko 512 MB RAM
  • Na Windows Phone wciąż brakuje wielu aplikacji
  • Głosowy asystent Cortana niedostępny w Polsce, a z nim ciche godziny
  • Brak nagrywania filmów 1080p
  • Mimo aktualizacji wciąż brak systemowego menadżera plików i w efekcie dostępu do wszystkich plików na karcie pamięci

Więcej zalet, polecam.

vlge7.gif

@Ravoner pls

Opublikowano

Telefon za tą cenę jest niby niezły, ale my nie mamy pojęcia do czego go będziesz używał. Jeżeli do dzwonienia to się nada, jeżeli do robienia zdjęć to zapomnij, jeżeli do grania to zapomnij... Podał byś coś więcej, a nie my mamy się Ciebie dopraszać.

Dzięki wspaniałomyślności administracji już nie pomagam na MPC Forum. 

 

Jeżeli w dziale panuje burdel, to skierujcie wzrok wyżej. 

 

 

Jeśli mnie jakoś znajdziecie (patrz > profil) to chętnie pomogę.

 

 

935801456340937867857.png

 

Opublikowano

Chodzi o telefon tak jednak do mniej wymagających gier i aplikacji typu facebook nie chcę androida bo mam 300 zł a do tych pieniędzy to totalny muł ... Tak aplikacji brakuje ale ta drobna lumia dostanie windowsa phone 10 ! 

Opublikowano

Jak się przy okazji załapiesz to może Microsoft zdecyduje się też do swoich telefonów dodać darmowo albo po bardzo atrakcyjnej cenie Windowsa 10 na PC. Wstępnie były takie plotki i zamierzenia, jak będzie to dowiemy się po skończeniu się darmowych aktualizacji systemu dla komputerów może już w sierpniu... 

Mózg to nie mydło; nie ubędzie Ci go, gdy go użyjesz.

Opublikowano

To jak @Ktosiu warto ? Wydaje mi się że tak bo nie robie selfi a latarka to zbędna mi zabawka sam windows niw potrzebuję do gier więcej niż 512 mb ramu tak słyszałem więc ... Co do aplikacji to mam na windiwsie chyba wszystkie mi potrzebne a będą dodawane nowe :3

Opublikowano

Microsoftu Lumie nie mają nigdy mniej niż 1 Gb , zastanów się na tym i nie kupuj starych Lumii pod egidą Nokii, podobny model to Ms Lumia 535 

Mózg to nie mydło; nie ubędzie Ci go, gdy go użyjesz.

Opublikowano

Wiem ale lumia 535 ma problemy z dotykiem ! Nie chcę kupować telefonu z wadą ... 

Na 640 mnie nie stać xD A 630 wydaje się ok 

Opublikowano

Nie jest taka zła, ale RAMu 512 MB? Toż to będzie horror.

Dzięki wspaniałomyślności administracji już nie pomagam na MPC Forum. 

 

Jeżeli w dziale panuje burdel, to skierujcie wzrok wyżej. 

 

 

Jeśli mnie jakoś znajdziecie (patrz > profil) to chętnie pomogę.

 

 

935801456340937867857.png

 

Opublikowano

Dla w10 to będzie totalny horror z 512 RAM, ledwo w8 na niej działa z jedną aplikacją w tle. 

Mózg to nie mydło; nie ubędzie Ci go, gdy go użyjesz.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...