Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Poziom konia od 11 do 20- co to daje?


degel123

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Na metin2 wiki pisze ze im wyzszy poziom konia tym wiekszy atak i zrecznosc. Ale jaka jest roznica miedzy 11, a 20 poziomem? Warto robić ten 20 na 35lvlu (dropku)? O ile to podnosi ta sile? I jesli chce brac caly spot na BO to wystarczy fms+9 sr 33 kd+3 czy lepiej rib z bonem na orki? Z gory dzieki za odpowiedzi :)

Opublikowano

mi się wydaje że chyba nic.

chodzi chyba o to że militar daje więcej ataku itp.

:((

 

Witam. Na metin2 wiki pisze ze im wyzszy poziom konia tym wiekszy atak i zrecznosc. Ale jaka jest roznica miedzy 11, a 20 poziomem? Warto robić ten 20 na 35lvlu (dropku)? O ile to podnosi ta sile? I jesli chce brac caly spot na BO to wystarczy fms+9 sr 33 kd+3 czy lepiej rib z bonem na orki? Z gory dzieki za odpowiedzi :)

Zwiększa uniki, co wiąże się z tym że otrzymujemy mniejszy dmg na koniu.

Opublikowano

Różnica jest tylko na poziomie 11 i 21, gdzie zmienia się "typ" konia. Z kuca na bojowca, z bojowca na militara. A te poszczególne lvl-e są o dupę potłuc. Nawet jak coś dają to i tak nic nie dają. Tak mnie nauczył kolega, który gra od 2k9 i tej wersji się trzymam.

 

Stary wyjadacz, więc potwierdzone info.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...