Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zimowa Seria Konkursów z Działem Gier Wyścigowych


Makaroni.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

QLqXbdm.png

 

 

Witajcie,

w naszym dziale dawno nie było żadnego konkursu, więc postanowiłem to zmienić organizując sporą serię.

Z racji, iż jest to pierwszy turniej od długiego czasu, nagrody będą nieco lepsze niż te, które zwykle możecie wygrać w zmaganiach na forum.

Konkurs rozpocznie się wraz z 11 grudniem, a zakończy o godzinie 23.59 w czwartek 24 grudnia.

Przewidziane zostały 3 kategorie. Poniżej krótko je opiszę:

 

XpeGbIL.png

Będzie to quiz. Codziennie około 19 w tym temacie zadawane będzie pytanie na różne tematy związane z grami wyścigowymi.

Punkt otrzyma osoba, która jako pierwsza prawidłowo na nie odpowie.

 

3y2BLxM.png

W tej kategorii Waszym zadaniem będzie przedstawienie tego, jak spędzacie zimę w grach wyścigowych.

Będziecie musieli zrobić to w postaci filmu lub galerii zdjęć.

 

 

vEXk3Sp.png

Jak zapewne wiecie, od pewnego czasu trwają prace nad plikami serwerowymi do Worlda. Prawdopodobne jest więc, że za niedługo możliwe będzie tworzenie własnych serwerów.

Kategoria ta jest ściśle z tym związana - musicie w niej opisać zmiany, jakie wprowadzilibyście na swoim serwerze.

Im bardziej  kreatywnie, tym lepiej. Ponadto mile widziane jest dołączenie grafiki prezentującej nowości.

 

 

X0O92tQ.png

Nagrody nie będą przyznawane za każdą kategorię z osobna, przyznawane będą natomiast punkty.

Po zakończeniu konkursu punkty zostaną zsumowane i na ich podstawie przyznane zostaną nagrody.

 

Punktacja dla poszczególnych kategorii prezentuje się następująco:

6Emw255.png

 

  • Po 1 punkcie za każdą odpowiedź, łącznie 14 pkt

 

WThVOoE.png

  • 10 punktów za pierwsze miejsce
  • 8 punktów za drugie miejsce
  • 6 punktów za trzecie miejsce
  • 2 punkty za każdą zaakceptowaną pracę

 

 

 

4UfH7SS.png

  • 10 punktów za pierwsze miejsce
  • 8 punktów za drugie miejsce
  • 6 punktów za trzecie miejsce
  • 2 punkty za każdą zaakceptowaną pracę

 

NRDXuKg.png


Oczywiście nie może istnieć konkurs bez nagród. Przygotowałem dla Was następujące wynagrodzenie:

 

1 miejsce: 10-AwardImgIcon-1361138042.png + 95-AwardImgIcon-1449506154.png + 93-AwardImgIcon-1449506082.png + 94-AwardImgIcon-1449506101.png

2 miejsce: 8-AwardImgIcon-1361138012.png + 93-AwardImgIcon-1449506082.png + 94-AwardImgIcon-1449506101.png

3 miejsce: 9-AwardImgIcon-1361138078.png + 94-AwardImgIcon-1449506101.png

 

Ponadto każda zaakceptowana praca w kategoriach 2 i 3 nagradzana będzie zdjęciem 5% z paska ostrzeżeń.

 

 

Y73SF9B.png

 

  • Zabronione jest publikowanie prac niezgodnych z Regulaminem Forum
  • W konkursie biorą udział tylko zaakceptowane prace
  • Do dyskusji służy ten temat
  • Prace do kategorii 2 i 3 powinny zostać publikowane w tym temacie.
  • W przypadku publikacji zdjęć o wysokiej rozdzielczości, powinny być one schowane w spoiler.
  • Filmy należy wstawiać w BBCode [media]
  • Regulamin może się zmienić w każdej chwili bez podawania przyczyny.
  • Jeden użytkownik może zgłosić do danej konkurencji tylko jedną pracę.
  • Postów z pracami do kategorii 2 i 3 nie wolno edytować po zaakceptowaniu. W przypadku zauważenia błędu, proszę o kontakt ze mną.
  • Postów z odpowiedziami do quizu nie wolno edytować.

 

 

zTuBlmk.png

@MararOn

@TheVolume

@Arles

@Azetek.

@Flinn

349241432911096669131.jpeg
Opublikowano


 


Kategoria 2


Tak właśnie spędzam czas


Przepraszam za jakość ( w tej chwili 360p, spróbuję poprawić do chociaż 720p )


Opublikowano

Kategoria 2:

https://www.youtube.com/watch?v=mE5PtweLF3M&feature=youtu.be

 

Tylko jedna rzecz - 23 grudnia było to nagrywane, nie 23 listopada. Mój błąd.  :v

Moje Konsole:

PS3 FAT CECHL04 YLOD - CFW DARKNET 4.66 V1.02 CEX

PS3 SLIM CECH-2004A YLOD- CFW REBUG 4.76.1 + COBRA 7.2 + WebMAN MOD 1.43.21 REBUG EDTION DEX

PS3 SLIM CECH-2504B - CFW REBUG 4.81.2 + COBRA 7.5+ WebMAN MOD 1.45.09 CEX

XBOX ONE S

Mój komputer:

 Procesor: Ryzen 5 2600, Płyta Główna: MSI X470 Gaming Pro Carbon, Karta Graficzna: Sapphire RX 5700 XT Nitro+Zasilacz: Seasonic Focus Plus Gold 650W, SSD: ADATA SX8200 Pro 256GB + Crucial MX500 250GB, HDD: HGST 500GB + HGST 500GB + TOSHIBA 1TB, Obudowa: BeQuiet Silent Base 601, Chłodzenie: NZXT Kraken X62,
RAM: 4x 4GB HyperX DDR4 2133MHz CL14 (OC 3000MHz CL16)

DAC: Audiotrak Prodigy Cube Black Edition, Słuchawki: ISK MDH8500, Głośniki: EDIFIER R1280DB, Mikrofon: Trust Starzz

 

Opublikowano

Kategoria 3:

- Usunięcie Speed Boost'ów (by nie było w ogóle waluty premium).

- Zwiększenie zarobków za wszystkie akcje (wyścigi, ucieczki drużynowe i.t.p.)

- Wprowadzenie częstych event'ów w których nagrodami byłyby IGC w grze lub/oraz PD.

- Sprawdzanie podejrzanych statystyk i ewentualne banowanie graczy.

Moje Konsole:

PS3 FAT CECHL04 YLOD - CFW DARKNET 4.66 V1.02 CEX

PS3 SLIM CECH-2004A YLOD- CFW REBUG 4.76.1 + COBRA 7.2 + WebMAN MOD 1.43.21 REBUG EDTION DEX

PS3 SLIM CECH-2504B - CFW REBUG 4.81.2 + COBRA 7.5+ WebMAN MOD 1.45.09 CEX

XBOX ONE S

Mój komputer:

 Procesor: Ryzen 5 2600, Płyta Główna: MSI X470 Gaming Pro Carbon, Karta Graficzna: Sapphire RX 5700 XT Nitro+Zasilacz: Seasonic Focus Plus Gold 650W, SSD: ADATA SX8200 Pro 256GB + Crucial MX500 250GB, HDD: HGST 500GB + HGST 500GB + TOSHIBA 1TB, Obudowa: BeQuiet Silent Base 601, Chłodzenie: NZXT Kraken X62,
RAM: 4x 4GB HyperX DDR4 2133MHz CL14 (OC 3000MHz CL16)

DAC: Audiotrak Prodigy Cube Black Edition, Słuchawki: ISK MDH8500, Głośniki: EDIFIER R1280DB, Mikrofon: Trust Starzz

 

Opublikowano

Kategoria 3:

- Ograniczenie p2w.. Czyli mniejsza ilość boostów za premium etc..

- Inwigilacja cheaterów, przeglądanie kont i banowanie..

- Ciągłe aktualizacje, które będą trzymać w niepewności (Nie wydawajcie wszystkiego na raz.. Powolutku dodawajcie nowe rzeczy by chciało się grać dalej)

- Troszkę przyśpieszenie rozgrywki by nie była ona tak monotonna..

- Dodanie większej ilości cyklicznych eventów, które będą się same aktywowały..

- Stworzenie specjalnego systemu drużyn, które będą między sobą rywalizować..

- Szybko reagujący support to podstawa!

- Dostosowanie cen by każdy mógł zakupić premium

784091427630431250239.png

Regulamin sygnatur

Opublikowano

Kat. 3:


- Brak, lub mniejsza ilość waluty premium


- Dodawanie na bieżąco nowo powstałych super samochodów


- Większa ilość aut


- Codzienne przeglądanie i banowanie oszustów


- Dodanie większej ilości tras


- Możliwość stworzenia "mafii" - jako gildię


- Odniesienie do powyższego - wyścigi drużynowe multiplayer ( TEAM vs TEAM )


- Większa możliwość tuningu


- Lepsze tekstury poza drogą ( drzewa, trawa, woda )


- Darmowe miejsca w garażu ( nieskończenie wiele )


- Tańsze auta ( nie dużo, aby też zdobycie ich było wystarczająco przyjemne )


- Dodanie możliwości driftu bez hacków


- Większy, otwarty świat


- Większy ruch na ulicach ( tutaj wiele osób się ze mną nie zgodzi, ale jeżeli jest to duże miasto no to i ruch duży, aby było bardziej rzeczywiste )


- Myślący ruch na drodze ( w NFSW traffic jezdzi jak swiete krowy :)


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...