Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Co myślicie o takim serwerze? Wersja non-premium, czy Premium?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Co wy na taki polski mineplex dla stivów czyli NoN premium mapy to bez problemu załatwię ale już same mini gierki to będzie ciężko

Co wy myślicie na ten pomysł??, powiedzcie też czy lepiej robić non premium czy premium jak na mineplexie.

Zostaw Like​ nie pożałujesz :)

Opublikowano

Mówisz, że minigierki będzie ciężko.. Hahhaha dobre!!! Umiesz w ogóle Jave? Jak nie to programistów musisz sobie wynająć, zatrudnić :)

 

Jeżeli nie znasz się na tym nie polecam tego robić :)

Opublikowano

Mówisz, że minigierki będzie ciężko.. Hahhaha dobre!!! Umiesz w ogóle Jave? Jak nie to programistów musisz sobie wynająć, zatrudnić :)

 

Jeżeli nie znasz się na tym nie polecam tego robić :)

Zatrudni się mam nadzieje ze graczy będzie tyle grało ze będę mógł ich opłacać,serwery opłacać,przedłużenie ich itp

Zostaw Like​ nie pożałujesz :)

Opublikowano

Mineplex jest w 90% autorski a po za tym dla non premium jest wiele serwerów z mini grami.

Opublikowano

Mineplex jest w 90% autorski a po za tym dla non premium jest wiele serwerów z mini grami.

Ale ja zrobię takie gry jak tam nie ważne co tam jest autorskie mapy są autorskie np i tak je mam all

Zostaw Like​ nie pożałujesz :)

Opublikowano

Widzę że myśli ambitne ;) Napalony gracz serwerów z mini grami na własny serwer ;) Co do twoich planów z zarabianiem to realia są inne niż myślisz ;) 
 

 

Opublikowano

Widzę że myśli ambitne ;) Napalony gracz serwerów z mini grami na własny serwer ;) Co do twoich planów z zarabianiem to realia są inne niż myślisz ;) 

 

Wkoncu jakiś dobry komentarz :D

Jesli będzie dużo z tego kasy to zainwestuje jak najwięcej i najlepszych pluginów anticheatów,antibotów,antiproxy :)

Zostaw Like​ nie pożałujesz :)

Opublikowano

Serwer bez limitów tego nie utrzyma, po za tym, za duże koszty. Programista za mini gry bierze dużo (~200-500zł). Co do serwera wątpię żeby wypalił tylko z reklamy z MPC.

Opublikowano

Serwer bez limitów tego nie utrzyma, po za tym, za duże koszty. Programista za mini gry bierze dużo (~200-500zł). Co do serwera wątpię żeby wypalił tylko z reklamy z MPC.

oj nie bedzię tylko na Mpc bedzie na wszystkich jakie znam.

Zostaw Like​ nie pożałujesz :)

Opublikowano

Jest dużo serwerów minigame nonpremium w Polsce :) ale skoro chcesz. Na minigry na pewno dużo osób wbije i zostanie jeśli jest o co grac-coinsy, geny, itd. I jeśli nie bd to serwer pay2win

Opublikowano

Był już taki polski serwer pluginy były w 100% autorskie mieli bardzo dobrą reklame u wielu youtuberów a i tak padł :( Niestety wydaje mi się że polska scena minecrafta nie lubi tak minigierek jak inne tryby typu EASYHC...

                                                                                        O

                                                                                       /V\

                                                                                       /''\

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...