Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Płyta główna + procek , Ramy + obudowa Proszę o pomoc


Mesharsky

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie mam zamiar kupić nowy procesor oraz płyte główną ramy i obudowe

 

Chciałbym by pasowała płyta do :

 

Asus gtx 660 ti 2 gb .

 

i monitora 1280/1024 rozdzielczość

 

Chciałbym mieć możliwość streamowania nagrywania na yt , nawet jak kupie monitor 1980 / 1024 , chodzi o lola , cs:go.

 

Max budżet na procesor + płyte główną to 200 euro , ani euro więcej , a przesyłka nie może przekroczyć 23 euro

 

Ramy 2x4gb ddr3 naj najtaniej i obudowa piękna by się wszystko zmieściło.

 

Chciałbym by było wszystko znalezione na Ebayu ( albo jakaś strona ) zeby byla tania wysylka do irlandii

 

Co do streamowania mam dobry net : 90 download , 23 upload więc starczy.

 

Dziękuje bardzo i pozdrawiam 

 

Kto pomoże daje 5 w profilu i +5 plusów 

Opublikowano

Sam masz problem poszukać ?

Na angielskim masa podobnych zestawień i koszty te same co po Anglii. Najwięcej na aukcjach i spokojnie można kupić całego  takiego kompa za 100-200 euro ( 70-150 funtów )

 

Ty chcesz jeszcze by ktoś ci wyszukał za ciebie pojedyncze części,  sprawdzał  ceny opłat ? Znajdź co szukasz i pogadaj ze sprzedawcą sam i pytaj się o detale, w większości przypadków wysyłkę można ustalić sobie ze sprzedawcą.

 

Nie że ze złośliwości piszę, ale takie szukanie i sprawdzanie dla 2-3 części zajmuje minimum 2-4 h !  

Na forum składane są raczej zestawy czy podzespoły dobierane z nowych części w polskich sklepach, rzadko nawet z allegro. 

 

Zleć to komuś kto będzie ci składał komputer , jemu dodatkowo za to zapłacisz. 

Mózg to nie mydło; nie ubędzie Ci go, gdy go użyjesz.

Opublikowano

Pomyśl toszeczkę bezmózgu bez szkoły ;)

 

Skoro piszę na forum żeby mi ktoś znalazł pasujące przedzespoły to znaczy że się na tym nie znam prawda ?

 

Więc jak nie chcesz pomóc to panu podziękuje ;)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...