Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Blok który pojawia się po zniszczeniu


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam mam problem bo kilka minut wcześniej postawiłem stoniarkę, po chwili ją zniszczyłem ale stone z stoniarki został i nie mogę go zlikwidować o co chodzi.Ss'y w załączniku

Opublikowano

Spróbuj world editem go usunąć.

                                                                                        O

                                                                                       /V\

                                                                                       /''\

Opublikowano

daj sobie op'a jeszcze raz, lub w pliku server.properties ustaw,

spawn-protection=0

a jak nie, to zniszcz worldeditem lub voxelsniperem.

opencraft.pl << { na takim jeszcze nie grałeś }

TDepLbR.gif

Opublikowano

Spróbuj world editem go usunąć.

 

 

daj sobie op'a jeszcze raz, lub w pliku server.properties ustaw,

spawn-protection=0

a jak nie, to zniszcz worldeditem lub voxelsniperem.

 

 

złotym kilofem

 

 

możliwe ze znajduje się na polu spawna, spróbuj tak jak mówił @macjoker007  i powinno pomóc :)

 

A więc tak nic nie pomogło a jakie komendy jeszcze polecacie bo zmieniałem blok,wpisywałem //cut. jakie komendy jeszcze polecicie?

Opublikowano

/setblock air x y z

Jeżeli pomogłem, daj + Ciebie nic nie kosztuje Mi znaczy wiele.

 

 

 

 

 

 

 

Zachęcam do podsyłania pomysłów na film jako poradniki na YouTube

 

Opublikowano

nie podales nawet pluginu jakiego uzywasz więc trudno coś zdziałać.

Znajdz może gdzie plugin zapisuje te bloki i wywal z wszelkich configow/baz

1438614356923701010629.png

 

Opublikowano

@Djabelny zrób tak jak tobie to napisze:

 

1. Wpisz //wand

2. zaznacz ten blok siekierką

3. Wpisz //set 0

 

mi to pomogło :)

95 punktów karnych mam i zakaz pisania chu**** wie go na ile.

Opublikowano

w takim bądź razie nie pozostaje nam sądzić nic innego jak tylko to że plugin od stowniarki się zbugował, weź go usuń, zrestartuj serwer i wtedy spróbuj zniszczyć blok.

 

jeśli to nie pomoże to trzeba będzie skombinować jakiś plugin typu fixchunk lub stworzyć nowy świat o innej nazwie, ale tym samym seedzie i worldeditem skopiować spawn z tamtej mapy, z pominięciem tego bloku..

 

ChunkFixer,

http://dev.bukkit.org/bukkit-plugins/chunkfixer/

pamiętaj, że aby takich problemów w przyszłości nie było, rób backupy, tak często jak tylko możesz.

opencraft.pl << { na takim jeszcze nie grałeś }

TDepLbR.gif

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...