Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

FIFA 15 - "Wystąpił wyjątek..."


LionelMessi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie.

Mam pewien problem, jak co roku z resztą z każdą nową edycją FIFY. Do tej pory jakoś sobie radziłem, ale teraz nie wiem co robić.

Wyskakuje znany błąd, wskazujący na problem z Net.Framework:

 

 

Szczegółowe informacje na temat wywoływania debugowania w trybie JIT (just in time)
zamiast tego okna dialogowego znajdują się na końcu tego komunikatu.

************** Tekst wyjątku **************
System.ComponentModel.Win32Exception (0x80004005): Operacja została anulowana przez użytkownika
w System.Diagnostics.Process.StartWithShellExecuteEx(ProcessStartInfo startInfo)
w System.Diagnostics.Process.Start(ProcessStartInfo startInfo)
w System.Windows.Forms.Control.OnClick(EventArgs e)
w System.Windows.Forms.Button.OnClick(EventArgs e)
w System.Windows.Forms.Button.OnMouseUp(MouseEventArgs mevent)
w System.Windows.Forms.Control.WmMouseUp(Message& m, MouseButtons button, Int32 clicks)
w System.Windows.Forms.Control.WndProc(Message& m)
w System.Windows.Forms.ButtonBase.WndProc(Message& m)
w System.Windows.Forms.Button.WndProc(Message& m)
w System.Windows.Forms.NativeWindow.Callback(IntPtr hWnd, Int32 msg, IntPtr wparam, IntPtr lparam)


************** Zestawy załadowane **************
mscorlib
Wersja zestawu: 4.0.0.0
Wersja Win32: 4.6.81.0 built by: NETFXREL2
CodeBase: file:///C:/Windows/Microsoft.NET/Framework64/v4.0.30319/mscorlib.dll
----------------------------------------
fifaconfig
Wersja zestawu: 1.0.0.0
Wersja Win32: 1.0.0.0
CodeBase: file:///C:/Program%20Files%20(x86)/Origin%20Games/FIFA%2016/fifasetup/fifaconfig.exe
----------------------------------------
System.Core
Wersja zestawu: 4.0.0.0
Wersja Win32: 4.6.81.0 built by: NETFXREL2
CodeBase: file:///C:/Windows/Microsoft.Net/assembly/GAC_MSIL/System.Core/v4.0_4.0.0.0__b77a5c561934e089/System.Core.dll
----------------------------------------
System
Wersja zestawu: 4.0.0.0
Wersja Win32: 4.6.81.0 built by: NETFXREL2
CodeBase: file:///C:/Windows/Microsoft.Net/assembly/GAC_MSIL/System/v4.0_4.0.0.0__b77a5c561934e089/System.dll
----------------------------------------
System.Windows.Forms
Wersja zestawu: 4.0.0.0
Wersja Win32: 4.6.81.0 built by: NETFXREL2
CodeBase: file:///C:/Windows/Microsoft.Net/assembly/GAC_MSIL/System.Windows.Forms/v4.0_4.0.0.0__b77a5c561934e089/System.Windows.Forms.dll
----------------------------------------
System.Drawing
Wersja zestawu: 4.0.0.0
Wersja Win32: 4.6.81.0 built by: NETFXREL2
CodeBase: file:///C:/Windows/Microsoft.Net/assembly/GAC_MSIL/System.Drawing/v4.0_4.0.0.0__b03f5f7f11d50a3a/System.Drawing.dll
----------------------------------------
DXHelper
Wersja zestawu: 1.0.5689.26117
Wersja Win32: 1.0.0.0
CodeBase: file:///C:/Program%20Files%20(x86)/Origin%20Games/FIFA%2016/fifasetup/DXHelper.DLL
----------------------------------------
fifaconfig.resources
Wersja zestawu: 1.0.0.0
Wersja Win32: 1.0.0.0
CodeBase: file:///C:/Program%20Files%20(x86)/Origin%20Games/FIFA%2016/fifasetup/pl-PL/fifaconfig.resources.DLL
----------------------------------------
System.Xml
Wersja zestawu: 4.0.0.0
Wersja Win32: 4.6.81.0 built by: NETFXREL2
CodeBase: file:///C:/Windows/Microsoft.Net/assembly/GAC_MSIL/System.Xml/v4.0_4.0.0.0__b77a5c561934e089/System.Xml.dll
----------------------------------------

 

 

A więc, szukałem odpowiedzi, podpowiedzi w internecie, odpowiadając na pytania i to co do tej pory zrobiłem, ale nie pomaga:

- Aktualizacja Net Frameworka do 4.5.2,

- Instalacja dodatkowego oprogramowania z płytki FIFY,

- Tak, karta graficzna obsługuje Directx11,

- Tak, system jest 64-bitowy,

- Próbowałem programem dxcpl wyeliminować błąd z Directx,

- Znalazłem na forum FIFY sposób na dodanie dwóch wartości do rejestru,

- Uruchamianie jako administrator, w trybie zgodności z różnymi wersjami systemów,

- Jako, że sprzęt wyposażony jest w 2 karty (zintegrowaną Intela, oraz NVIDIA) próbowałem Fifa 15 Launcher oraz FIFA15 dodać do aplikacji uruchamianych z wydajniejszej karty graficznej. W przypadku samej FIFY uruchamia się na NVIDII tak Launcher uruchamia się ciągle z zintegrowanej karty, mimo że teoretycznie ustawienia się zapisują. Myślę, że to może być przyczyna problemu. Można to jakoś wymusić?

 

Mogłem o jakiś czynnościach zapomnieć, bo było tego trochę. Bardzo proszę o pomoc, zależy mi aby pograć w 15 ;).

Pozdrawiam.

  • 1 miesiąc temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...