Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Sprzęt dla gracza - myszka, klawiatura, podkładka, mikrofon do 350-400 zł.


#MPLG

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć forumowicze!

Na święta kupuje nowy komputer i potrzebuję rzeczy wyżej wymienionych. Chciałbym głównie skupić się na myszce oraz mikrofonie.

 

Myszka - podświetlenie, szybka zmiana dpi, dodatkowe przyciski, przycisk umożliwiający wykonanie kilku kliknięc na sekundę, niecodzienny i fajny wygląd (najlepiej jakiś transformer :P), najlepiej miejsce na kciuk i palce po lewej (ustawienie palców 1-2-2, praworęczny)

Mikrofon - fajny wygląd, statyw, dobra jakość dźwięku, guzik wyciszający. Głównie będę nagrywał i gadał ze znajomymi przez komunikatory.

Klawiatura - dobre podświetlenie, fajny wygląd, wygodna

Podkładka - najlepiej duża, nie za droga

 

Znajdzie się coś? ;) Liczę na szybkie odpowiedzi, daje like każdej.

Opublikowano

X7-500MP, Tracer Avenger, MediaTech MT390, Superlux HD681, Kana v2.

Dzięki za odpowiedz.

Więc tak, słuchawki już mam, więc może być lepszy mikrofon ;), myszka jest nawet spoko, ale co sądzisz o R. A. T. 3? Słyszałem, że jest bardzo fajna i wydaje mi się lepsza. Klawiatura spoko. ;)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...