Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Działający Fishbot+jak ominąć bana?


degel123

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Jakiego polecacie działającego fishbota? I jak ominąć bana? Bo planuje wyexpić postać do 30 (zalozyc ja na jakims nowym emailu) i dzialac :) I bede mogl handlowac z moja glowna postacia? I czy bany nie leca po IP? JESLI TAK to da rade to jakos ominac? Ja zielony w tych sprawach :)

Opublikowano

­Bany lecą, gdy postać stoi na fishbocie około 2h online, wówczas dostaje się bana od systemu.

Bany lecą zawsze na maila, od czasu do czasu po IP lub historii handlowania.

Nie da się tego obejść niestety.

­

Opublikowano

A jak stoje 1,5h, zrobie reloga i znow 1,5h to nic sie niebdziene? I jakiegos fishbota polecacie?

to rob przerwy 30 minut od bocenia.Lub zmieniaj co chwile konta wtedy bana nie załapiesz

/niereg. sygna

Opublikowano

A ryby wszedzie biora tak samo? I ile malzy mozna dziennie w 3h dropnac?

Obejrzalem filmiki i slabo malze leca :P to chyba niebdla mnie :)

Jak chcesz nałapać dużo zwykłych ryb do sellnięcia albo na małże to tylko M1.

Jak chcesz nałapać czegoś typu węgorz ( + 10 siły po upieczeniu ) / okoń ( usuwa negatywne efekty - otrucie, omdlenie, spowolnienie itd. ) / krasnopiórka ( + 10 zręczności ) - to tylko M2.

Ile małży - to zależy od szczęścia.

Raz możesz dropnąć w godzinę 5, a raz może być tak że w ciągu 3h tylko dwie.

­

­

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...