Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Po włączeniu gry, wywala do pulpitu


Przemoxd1721

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nie dawno ściągnąłem grę tera ale przy tworzeniu postaci gdy chcę już skończyć i chcę kliknąć gotowe to napis jest na szaro tak jak by był nie dostępny ale nie mam innej możliwości jedynie mogę cofnąć tworzenie to i tak próbuje to klikać i jak to klikam ten szary napis to mi wywala na pulpit i zamyka grę czyli w skrócie gra mi nie pozwala stworzyć postaci odrazu mówię komputer miał nie dawno formata więc chyba nie potrzebny znów.

Opublikowano

1. Skoro jest szary to może nie wpisujesz nicku postaci?

2. Odpal repair`a którego masz w "TOOL" po włączeniua patcher`a (NW JAK Z WERSJĄ EU)

3. Bardzo jest możliwe, ze po prostu dopadł Cię bug jako, że jest to MMORPG jest taka możliwość(Kilka dni temu bardzo dużo ludzi miało problem z zalogowaniem)

 

To tylko propozycje jako, że mi się nigdy nic takiego nie wydarzyło.

Również nie wiem w jaką wersje gracz eu/na.

Najlepiej będzie gdy napiszesz do "support`u"

[EU/PL] PolishUnOfficialServer x1 [Meteors/Clans/AutoClean/Chests/Kit]


IP: 163.172.16.242:13271


 


HURTWORLD

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...