Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Problem z błędem po starcie serwera - ''''failed to bind to port''.


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

30minut po starcie serwera wyskoczył taki o to błąd w konsoli

 

[17:33:00] [Server thread/INFO]: Starting minecraft server version 1.7.10
[17:33:00] [Server thread/INFO]: Loading properties
[17:33:00] [Server thread/INFO]: Default game type: SURVIVAL
[17:33:01] [Server thread/INFO]: This server is running CraftBukkit version git-Spigot-1.7.9-R0.2-208-ge0f2e95 (MC: 1.7.10) (Implementing API version 1.7.10-R0.1-SNAPSHOT)
[17:33:01] [Server thread/INFO]: Server Ping Player Sample Count: 12
[17:33:01] [Server thread/INFO]: Using 4 threads for Netty based IO
[17:33:01] [Server thread/INFO]: Debug logging is disabled
[17:33:01] [Server thread/INFO]: Generating keypair
[17:33:01] [Server thread/INFO]: Starting Minecraft server on 178.217.191.92:25565
[17:33:01] [Server thread/WARN]: **** FAILED TO BIND TO PORT!
[17:33:01] [Server thread/WARN]: The exception was: java.net.BindException: Adres jest ju?? w u??yciu
[17:33:01] [Server thread/WARN]: Perhaps a server is already running on that port?
[17:33:01] [Server thread/INFO]: Stopping server
[17:33:01] [Server thread/INFO]: Saving players

 

Wie ktoś może jak to naprawić?

 

Serwer nie jest postawiony na hostingu.

Opublikowano

Masz już odpalony jeden serwer :)

Jeżeli pomogłem, daj + Ciebie nic nie kosztuje Mi znaczy wiele.

 

 

 

 

 

 

 

Zachęcam do podsyłania pomysłów na film jako poradniki na YouTube

 

Opublikowano

Masz już odpalony jeden serwer :)

Ale serwer jest postawiony na dedyku i nie ma innego serwera z tym IP.

Opublikowano

Jedyne co mi przychodzi na myśl to powyłączać wszystkie procesy które odpowiadają za serwer i jeszcze raz spróbować włączyć, ewentualnie zrestartuj maszynę :D Jeżeli błąd dalej widnieje pisz

Jeżeli pomogłem, daj + Ciebie nic nie kosztuje Mi znaczy wiele.

 

 

 

 

 

 

 

Zachęcam do podsyłania pomysłów na film jako poradniki na YouTube

 

Opublikowano

Pewnie nie wyłączyłeś serwera, tylko zmieniłeś screena. Zresetuj lub wejdz w consolke znowu.

Opublikowano

W takim razie musisz zadzwonić do kolegi, aby zrestartował wszystko, tak zapytam z ciekawości, dlaczego ty napisałeś ten temat, a nie twój kolega?

Jeżeli pomogłem, daj + Ciebie nic nie kosztuje Mi znaczy wiele.

 

 

 

 

 

 

 

Zachęcam do podsyłania pomysłów na film jako poradniki na YouTube

 

Opublikowano

W takim razie musisz zadzwonić do kolegi, aby zrestartował wszystko, tak zapytam z ciekawości, dlaczego ty napisałeś ten temat, a nie twój kolega?

 

Bo wiesz ja robię serwer na jego dedyku który stoi bez użytku a on go opłaca bo serwer OTS zrobił. Niestety pojechał i dopiero jutro wróci ;x

Opublikowano

Ewentualnie możesz do niego iść i samemu to zrobić #FuckLogic

Jeżeli pomogłem, daj + Ciebie nic nie kosztuje Mi znaczy wiele.

 

 

 

 

 

 

 

Zachęcam do podsyłania pomysłów na film jako poradniki na YouTube

 

Opublikowano

Ewentualnie możesz do niego iść i samemu to zrobić #FuckLogic

 

No raczej bym tego nie zrobił bo ma dom zamknięty a mieszka na 2 piętrze.

Opublikowano

Problem naprawiony.

 

Temat do zamknięcia. Dziękuje za pomoc. Za każdy sensowny post dałem + :)

Opublikowano

Poczytaj wyżej, że nie miałem jak tego zrobić tylko znajomy co posiada dedyka to zrobił, a nie pytałem się jak bo nie mam potrzeby :) Ważne, że działa.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...