Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[CS:GO] Słuchawki i mikro do 220 zł.


Hazi™

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Poszukuje jak naj słuchawek do cs oddzielnie z mikro za 220zł razem z wysyłką.

Zależy mi na jak najlepszej jakości dzwieku i wygodzie.

Jak to ocenicie ?

 

1.Słuchawki steelseries + mikro zalman

 

2.Razer razem z mikro

 

Jakie słuchawki i mikro do 220 razem z wysyłką ? (wolałbym jakies bardziej znane firmy, nie takie gówno jak natec czy genesis)

 

 

card.png

Opublikowano

Pierwsze dwa linki nie dzialaja, ale i tak powiem Ci, zly wybor, z headsetow to tylko hyperX cloud, qpad 1339 etc

Pomysl nad superluxami hmc631

steam: /awesomeplayer1337

Opublikowano

Żadne ssy razery i inne gówno. Jak ma być osobno to Takstar HD2000/Superlux HD669 chociażby i jakiś mikro, jak headset to Superlux HMC631 albo HyperX Cloud.

 

Siberie V2 to taka katastrofa że masakra, lepsze od nich są moje sennheisery do telefonu za 30zł

Opublikowano

Mierna jakość za wysoką cenę. HMC631 to odpowiednik HD631 - równe brzmienie z lekko podbitym basem, HD669 to podbite wysokie tony i niższy bas.

Opublikowano

Co z tego że przecena z 450, może by się opłacało gdyby były za 50-100zł. Już za nieco ponad stówkę znajdzie się sprzęt który je zje.

 

Do CS'a raczej hmc631/hd631, ale będą zauważalnie mniej wygodne. HD669 też dadzą radę, w hd668b może być za dużo wysokich i za ostre.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...