Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czy da się zmienić w skrypcie liczbę graczy na serwerze?


Daniel22331

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć, od pewnego czasu zastanawiam się czy jest możliwe w skrypcie zmienienie liczby graczy? Coś w tym stylu że serwer ma 5 slotów i nikogo nie ma na serwerze, a wyświetla się że gra 2/5. Nie koniecznie skrypt, może być też jakiś plugin. No więc chodzi mi o to ćoś w tym stylu.
Próbowałem citizens - nie działa to w ten sposób.

Opublikowano

@SoccerMPC próbowałem :( Wszystko niby fajnie okej, ale gdy w confingu wyłączymy motd (motd na false przestawie) to już plugin nie działa nie wiem dlaczego :/
Czekam na inne pomysły

Opublikowano

on server list ping:
 	set motd to "&8&lserwerlokalny.pl &7Zapraszamy nowa edycja"
on list ping event:
	set max number of players to 9999
	set online number of players to 1929 

Spróbuj coś z tego. Motd masz dla przykładu

 

 

Dokumentacja: http://www.dzikoysk.net/projects/wildskript/doc/effects.html#Fake+Max+Players Polecam zkorzystać

 

Edit: Spróbuj najpierw tego 

on list ping event:
	set max number of players to 5

albo w MotdManager ustaw. Ale nie wiem jak zrobić to 2. Nie wiem próbuj.

 

­

Uważam, że poziom mojej inteligencji nie przekracza poziomu inteligencji przeciętnego człowieka.

Opublikowano

@JimForce

on server list ping:
	set max number of players to 10
	set online numer of players to 4

problem z tą 3 linijką :/


@Edit

Zrobiłem coś takiego w tej 3 linijce:

set number of players to 3

i po /sk reload all (tylko ten skrypt mam)
jest taki błąd:

amount of all entities of types player can't be set anything
Opublikowano

a spróbuj

set number of all players to 3 

lub
 

set online number of players to 4

­

Uważam, że poziom mojej inteligencji nie przekracza poziomu inteligencji przeciętnego człowieka.

Opublikowano

@JimForce
Błędy: :(
1. tego set number of all players to 3
    amount of all entities of types player can't be set to anything

2. tego 2
    'players' is not an item stack

 

 

 

 

 

Czekam na dalsze odpowiedzi, jak ktoś wie jak mogło by to zadziałać, lub ma pomysł jakiś to niech napisze :/

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...