Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Gdybym chciała sprzedać konto na aionie, to co ile by kosztowało?


Shanette

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

co by ile kosztowało? bo pewnie to też zależy co się posiada, jakieś statystyki, poziom itd
jeżeli było by coś potrzebne to mogłabym podać

Opublikowano

Wiele czynników wpływa na cenę:

  • jaki posiada status: początkujący, czy weteran,
  • ile razy gold pack został aktywowany (odblokowane nagrody weterana),
  • ile i jakie postaci znajdują się na koncie (i czy 65lvl został osiągnięty),
  • ilość zdobytych punktów otchłani i punktów chwały,
  • ilość kinah znajdująca się na koncie,
  • jaki ekwipunek na nim się znajduje: czy jest pełny set do pve, pvp, może jakieś trudne do zdobycia przedmioty z eventu/dropu,
  • i wiele innych. :P

Jeśli zamierzasz sprzedać konto, to musisz pomyśleć i wypisać wszystkie jego atuty.

it's not who i am underneath

but what i do that defines me.

Opublikowano

Nazwa serwera i która frakcja - podałbym jako trzecie, po informacji czy Początkujący, czy konto Weterana i ile razy był odpalany GP.

Opublikowano

Wiele czynników wpływa na cenę:

  • jaki posiada status: początkujący, czy weteran,
  • ile razy gold pack został aktywowany (odblokowane nagrody weterana),
  • ile i jakie postaci znajdują się na koncie (i czy 65lvl został osiągnięty),
  • ilość zdobytych punktów otchłani i punktów chwały,
  • ilość kinah znajdująca się na koncie,
  • jaki ekwipunek na nim się znajduje: czy jest pełny set do pve, pvp, może jakieś trudne do zdobycia przedmioty z eventu/dropu,
  • i wiele innych. :P

Jeśli zamierzasz sprzedać konto, to musisz pomyśleć i wypisać wszystkie jego atuty.

mam na barusie elyo: sin 65, sm 49 i kler 43

 sin:

status początkujący

3 razy był gp odpalany

ma 295k ap i 1700 gp

ma 53kk kinah

set to ma trochę ubogi

mam skrzydla hyperiona, miecz i buty

reszta to set za bm

z innych rzeczy to mam pagati zonde, skrzydla drakany, 2 wzory na stworzenie pierwszorzędnej armaty eterowej jurmunganda( czy jak to się pisze) oraz skórzany kaftan

również na każdej postaci jest wykupiona lewitacja a na sinie dodadkowo bieg ninja

Opublikowano

@Shanette hmm, ja bym wyceniła na 30 zł, ale nie sugeruj się tylko moją opinią.

Polecałabym też poczekać na inne - ja się nigdy nie interesowałam kupnem/sprzedażą kont w Aionie.

it's not who i am underneath

but what i do that defines me.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...