Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Event Boże Narodzenie 2015 - Rozpoczęty!


Press.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

wp.jpg


Z dniem dzisiejszym rozpoczął się event świąteczny. Choć nie mamy jeszcze dokładnych informacji to już widać co nowego przynosi nam ten event.


Jak co roku zbieramy prezenty, po których otworzeniu otrzymujemy jakieś przedmioty. A za wymienianie się nimi z innymi graczami możemy zdobyć różne osiągnięcia. Nowa mapka prezentuje się tak jak wyżej, zjeżdżamy naszą myszką na snowboardzie w dół i staramy się złapać jak najwięcej czerwonych prezentów. Gdy wymienimy się czerwonym prezentem otrzymamy zielony prezent.


Otwierać pakunki można na specjalnej mapie.


 


Drop:


bcfb653ee1fea1aa6a2c1bfbcdb98813.png


Więcej informacji, oraz później dokładne informacje można znaleźć na oficjalnym forum gry, dokładnie pod tym linkiem: http://atelier801.com/topic?f=6&t=812335


giphy.gif

Opublikowano

No i znowu te bez użyteczne itemy, typu śnieżki itp... Do tego będą pewnie jeszcze odznaki i tytuły. 

Jak dla mnie mierny event będzie, jedynie ten klimat jeszcze przyciągnie do gry. 

denzel.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...