Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Prośba o poprawienie skryptu na zaproszenie graczy.


kubalisek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Czemu ten skrypt mi nie dziala. Prosze o ustawienie i poprawienie skryptu.

 

on join
    trigger:
        send "&8Chcesz dostac range &6&LVIP&8?"
        send "&8Wpisz &c/zaproszenie &8aby dowiedziec sie co zrobic."










variables:
{zaprosil.%player%} = 0
command /zaprosil [<text>]:
trigger:
if arg 1 is player:
if arg 1 is online:
if arg 1 is set:
add 1 to {zaprosil.%player%}
message "&cDodano &a1 &cgracza !"
else:
message "&cTa osoba nie jest uzytkownikem!"
else:
message "&cTa osoba nie jest online!"


if {zaprosil.%player%} is 10:
execute console command "azrank %player% vip 30d"




command /zaproszenie
trigger:
send "&4Chcesz otrzymac range &6&lVIP&4?"
send "&4Zapraszaj unikalnych graczy!"
send "&4Za zaproszenie 10 graczy dostaniesz range"
send "&4Kazdy nowy gracz zaproszony przez Ciebie musi napisac &c/zaprosil (twoj nick)"

Mysle ze wiecie o co mi chodzi

Opublikowano

 

Witam

Czemu ten skrypt mi nie dziala. Prosze o ustawienie i poprawienie skryptu.

 

on join
    trigger:
        send "&8Chcesz dostac range &6&LVIP&8?"
        send "&8Wpisz &c/zaproszenie &8aby dowiedziec sie co zrobic."










variables:
{zaprosil.%player%} = 0
command /zaprosil [<text>]:
trigger:
if arg 1 is player:
if arg 1 is online:
if arg 1 is set:
add 1 to {zaprosil.%player%}
message "&cDodano &a1 &cgracza !"
else:
message "&cTa osoba nie jest uzytkownikem!"
else:
message "&cTa osoba nie jest online!"


if {zaprosil.%player%} is 10:
execute console command "azrank %player% vip 30d"




command /zaproszenie
trigger:
send "&4Chcesz otrzymac range &6&lVIP&4?"
send "&4Zapraszaj unikalnych graczy!"
send "&4Za zaproszenie 10 graczy dostaniesz range"
send "&4Kazdy nowy gracz zaproszony przez Ciebie musi napisac &c/zaprosil (twoj nick)"

Mysle ze wiecie o co mi chodzi

 

Musi być to rozbite na 2 komendy czy nie ?

EasyHC ? - EasyHardcore

HardPC ? - HardPeaceful

Zróbcie jeszcze MedmiuMedium

i EasyEasy

kur albo serwer jest hardcore albo easy .......

Opublikowano

Jak ktoś wchodzi na serwer to daj w essentials pliku 'motd.txt' to że jak wchodzi to mu pokazuję te info, chyba wiesz jak zrobić.

 

Jest jeden minus, gracz może wpisać tą komendę ile chce... Ale chociaż coś poprawiłem ;v

 

Masz tutaj:

 

variables:
    {zaprosil.%player%} = 0


command /zaprosil [<player>]:
    trigger:
        if arg 1 is set:
            add 1 to {zaprosil.%player%}
            message "&cDodano &a1 &cgracza!"
        else:
            message "&cUzytkownik nie jest online lub nie bylo go w ogole na serwerze!"


        if {zaprosil.%player%} is 10:
            execute console command "setrank %player% vip 30d"


command /zaproszenie:
    trigger:
        send "&4Chcesz otrzymac range &6&lVIP&4?"
        send "&4Zapraszaj unikalnych graczy!"
        send "&4Za zaproszenie 10 graczy dostaniesz range"
        send "&4Kazdy nowy gracz zaproszony przez Ciebie musi napisac &c/zaprosil (twoj nick)"

Posty:

 

50 100 / 150 / 200 / 250 / 300 / 350 / 400 / 450 / 500 / 550 / 600 650 / 700 / 750 / 800 / 850 / 900 / 950 / 1000

 

Opublikowano

@Jursare a dałobysie zrobić aby można było użyć tej komendy ale jak ten gracz wpisze np. /zaprosil MrZombie to tego gracza juz wyklucza i nie moze juz uzyc komendy /zaprosil

Opublikowano

@Jursare a dałobysie zrobić aby można było użyć tej komendy ale jak ten gracz wpisze np. /zaprosil MrZombie to tego gracza juz wyklucza i nie moze juz uzyc komendy /zaprosil

Tak da się ale:

1. Trzeba jeszcze zablokować żeby gracz nie mógł x razy dostać 1 punkt do zmiennej za zaproszenie

2. Zrobić żeby gracze z tego samego IP nie mogli siebie zapraszać

3. Gracz sam siebie nie może zapraszać

 

Wszystko to jest do zrobienia :)

EasyHC ? - EasyHardcore

HardPC ? - HardPeaceful

Zróbcie jeszcze MedmiuMedium

i EasyEasy

kur albo serwer jest hardcore albo easy .......

Opublikowano

Tak jest, ale ja nie jestem aż tak bardzo zaawansowany. Zrobiłem to co umiem, nie będę nic chciał etc. bo tylko pomagam. To już do zaawansowanego Skryptera musisz się zgłosić lub poczekaj aż ktoś tutaj napiszę. ;] Pozdrawiam.

Posty:

 

50 100 / 150 / 200 / 250 / 300 / 350 / 400 / 450 / 500 / 550 / 600 650 / 700 / 750 / 800 / 850 / 900 / 950 / 1000

 

Opublikowano

Mocne piwko dla mnie za chęci chociaż <3

on join:
	if {zaproszenia::%player%} is not set:
		set {zaproszenia::%player%} to 0
		set {zaproszenia::%player%::ip} to player's ip
command /zaproszenie:
    trigger:
        send "&4Chcesz otrzymac range &6&lVIP&4?"
        send "&4Zapraszaj unikalnych graczy!"
        send "&4Za zaproszenie 10 graczy dostaniesz range"
        send "&4Kazdy nowy gracz zaproszony przez Ciebie musi napisac &c/zaprosil (twoj nick)"
command /zaprosil [<text>]:
	trigger:
		if arg 1 is set:
			if arg 1 is "remove":
				clear {zaproszenia::%player%::kogo}
				stop
			if "%arg 1%" is not "%player%":
				if {zaproszenia::%player%::kogo} is not set:
					if {zaproszenia::%arg 1%} is set:
						if {zaproszenia::%arg 1%::ip} is not {zaproszenia::%player%::ip}:
							add 1 to {zaproszenia::%arg 1%}
							set {zaproszenia::%player%::kogo} to arg 1
							if {zaproszenia::%arg 1%} is 10:
								execute console command "setrank %arg 1% vip 30d"
								broadcast "&6Gracz &3%arg 1% &6otrzymal Vip'a na 30 dni za zaproszenie 10 graczy."
							send "&7Milo, ze do nas dolaczyles. &6Zyczymy milej gry :)"
							stop
						send "&6Jestescie polaczeni tym samym ip."
						stop
					send "&6Gracz &3%arg 1% &6nigdy nie byl na serwerze."
					stop
				send "&6Zostales zaproszony tutaj przez &3%{zaproszenia::%player%::kogo}% &6nas nie oszukasz :)"
				stop
			send "&6Nie mozesz byc zaproszony przez samego siebie."
			stop
		send "&6Poprawne uzycie to: &3/zaprosil <nick>"
		stop

Jeżeli pomogłem, daj + Ciebie nic nie kosztuje Mi znaczy wiele.

 

 

 

 

 

 

 

Zachęcam do podsyłania pomysłów na film jako poradniki na YouTube

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...