Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Pytanie dotyczące hash-tagu w send - czy da się używać?


TosieKJR

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Chodzi mi o to że chcę w komendzie mieć 

send "&2### TEKST ###" tylko że wyskakuje mi błąd Invalid use of quotes (") If you want to use quotes in "quoted text" doublem them

Wpisałeś " i " czy ' x2 i ' x2

 

 

@Edit # skript nie czyta tego co jest po tym więc lipa :P

EasyHC ? - EasyHardcore

HardPC ? - HardPeaceful

Zróbcie jeszcze MedmiuMedium

i EasyEasy

kur albo serwer jest hardcore albo easy .......

Opublikowano

No właśnie wiem że nie czyta dlatego sie pytam czy da sie tak zrobic :D Wpisałem tak "&2### TEKST ###" 

Raczej nie bo we wszystkich pluginach jest ustawione że wszystko po # to komentarz :D

EasyHC ? - EasyHardcore

HardPC ? - HardPeaceful

Zróbcie jeszcze MedmiuMedium

i EasyEasy

kur albo serwer jest hardcore albo easy .......

Opublikowano

No właśnie wiem że nie czyta dlatego sie pytam czy da sie tak zrobic :D Wpisałem tak "&2### TEKST ###" 

Da się użyć # w send.

Przykład:

command /vip:
    trigger:
        send "&8###### &2VIP &8######"
        send "&7#### &fcos tam posiada &7####"

Gracz otrzyma wiadomość:

### VIP &8###
## cos tam posiada ##

Wystarczy użyć ##, abo otrzymać w send jedno #.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...