Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

PoE się nie uruchamia - wieczne ładowanie


Karyvlea

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

@Karusia

 

Niestety, ale to już jest chleb powszedni:p

 

Po dołożeniu 4Gb ram (do 8) i wymianie dysku HDD na SSD czas ładowania skrócił się o ponad połowę.

 

jeśli gra nie ładuję Ci się w full screen, to wciśnij alt+enter aby do niego przejść.

 

Jak masz słabszy sprzęt to gra może ładować się około 1-3min. Natomiast jeśli podczas ładowania zabijasz czas uruchamiając inne aplikacje, to ten czas może się wydłużyć, albo nawet zbugować (czarny ekran).

 

Możesz również zmniejszyć ustawienia graficzne w pliki konfiguracyjnym, aby przyspieszyć ładowanie.

Jeśli masz HDD to polecam defragmentacje dysków, na >=win7 możesz użyć tego windowsowego. 

Oraz np. wyczyszczenie rejestru np. Ccleanerem. 

 

Oraz na koniec kilka pytań:

1. Możesz podać parametry komuptera? (ilość ram, itp)

2. Możesz podać kiedy mniej więcej gra została zainstalowana?

Jeśli robiłaś to już dawno, oraz przeszło wiele aktualizacji, to proponuje użyć defragmentatora plików GGPK: 

http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/28060 

Jeśli nic z tego nie pomogło to zapraszam na gg: 6967031

57192e39824c93eb888999c2fd81258e.gif


 

Opublikowano

 

 

Oraz na koniec kilka pytań:

1. Możesz podać parametry komuptera? (ilość ram, itp)

2. Możesz podać kiedy mniej więcej gra została zainstalowana?

Jeśli robiłaś to już dawno, oraz przeszło wiele aktualizacji, to proponuje użyć defragmentatora plików GGPK: 

Ojej, dzięki za wyczerpującą odpowiedź. Czyli wychodzi na to, że takie długie ładowanie jest... normalne?

 

1. 4gb ram, Intel ® Pentium ® 3805U @ 1.90Gz 1.90 Gz, NVIDIA Geforce 820M

2. W sumie to dzisiaj. :P

Opublikowano

@Karusia

Ładuje się długo, ale się w końcu włącza? Bo zapomniałem zapytać :p

 

 

Tak, prawie każdy ma takie długie ładowanie:)

Chyba, że masz dobry sprzęt:P

57192e39824c93eb888999c2fd81258e.gif


 

Opublikowano

Normalka. Nawet na dobrym sprzęcie i tak ładuje się długo. Nie raz wiesza się też black screen jak próbujesz przechodzić między zakładkami także cierpliwości :>

 

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...