Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Niezapisana treść w edytorze na MPC


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

od jakiegoś czasu żeby wyjść z tematu jakiegokolwiek wyskakuje mi okienko że mam niezapisaną treść w edytorze i musze potwierdzić lub anulować i zostać. Mam to od paru miesięcy, kiedyś tego nie miałem, pomógłby ktoś ? Bo troszkę mnie to wkurza :D­

zy95qg.png

Opublikowano

Jeśli używasz chrome i jest to monit przeglądarki - powinna tam być do zaznaczenia opcja "Zapobiegaj wyświetlaniu dodatkowej zawartości" czy coś w ten deseń..

7812818616.png

Ludzie dzielą się na tych co grają w metina oraz na tych co mają mózg ale nie grają w Diablo 3 Mobile :) 

Opublikowano

­Jest to, ponieważ była kiedyś sugestia odnośnie tego że sporo osób coś np. pisało, nie zapisało i niechcący wychodziło. Po to, aby nie tracili tekstu który pisali to została wprowadzona taka opcja z okienkiem.

­VeIMQWU.png

Opublikowano

Może wybrałeś jakąś czcionkę w ustawieniach niestandardową i dlatego?

Opublikowano

­Nic nie wybierałem raczej

 

Jeśli używasz chrome i jest to monit przeglądarki - powinna tam być do zaznaczenia opcja "Zapobiegaj wyświetlaniu dodatkowej zawartości" czy coś w ten deseń..

 

używam, ale można wyłączyć że tylko na mpc forum ?

zy95qg.png

Opublikowano

­Nic nie wybierałem raczej

 

 

używam, ale można wyłączyć że tylko na mpc forum ?

Wiesz u mnie wywalało to tu na MPC, więc po prostu wyłaczyłem, problem zniknął. Na innych forach prawdę mówiąc nie miałem z tym problemu.. I nie doszukiwałem się, ale chyba działa to tylko na danej stronie / forum. Tak mi się wydaje. 

7812818616.png

Ludzie dzielą się na tych co grają w metina oraz na tych co mają mózg ale nie grają w Diablo 3 Mobile :) 

Opublikowano

Musisz spróbować wyjść ze strony, tak żeby to okienko wyskoczyło, potem je zamknąć i spróbować wyjść jeszcze raz. Okienko z możliwością blokady wyskakuje dopiero za drugim razem.

Bóg to twoje sumienie

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...