Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Prośba o napisanie skryptu na łuk, który strzela dwoma strzałami.


MagisterMagi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
On Shoot:
    name of shooter's tool is "&cTest":
        loop 2 times:
            shoot an arrow
            remove 1 arrow from the player

Nie testowany

 

@edit: Zapomniałem o usuwaniu 2 strzał :D

On Shoot:
    name of shooter's tool is "&cTest":
        if player has 2 arrow:
            loop 2 times:
                shoot an arrow
                remove 1 arrow from the player
                stop
       else:
            send "&cPotrzeba 2 strzal aby strzelac"
            stop

@Edit2 druga wersja że sprawdza czy gracz ma 2 strzały

 

 

@Edit3 #MagisterMagi działa ten skrypt ? :P

EasyHC ? - EasyHardcore

HardPC ? - HardPeaceful

Zróbcie jeszcze MedmiuMedium

i EasyEasy

kur albo serwer jest hardcore albo easy .......

Opublikowano
On Shoot:
    name of shooter's tool is "&cTest":
        loop 2 times:
            shoot an arrow
            remove 1 arrow from the player

Nie testowany

 

@edit: Zapomniałem o usuwaniu 2 strzał :D

On Shoot:
    name of shooter's tool is "&cTest":
        if player has 2 arrow:
            loop 2 times:
                shoot an arrow
                remove 1 arrow from the player
                stop
       else:
            send "&cPotrzeba 2 strzal aby strzelac"
            stop

@Edit2 druga wersja że sprawdza czy gracz ma 2 strzały

 

 

@Edit3 #MagisterMagi działa ten skrypt ? :P

 

 

Zaraz lukne

Zaraz lukne

 

wywala 2 bledy

Opublikowano

Zaraz lukne

 

wywala 2 bledy

Zdjęcia błędów wyślij jak możesz

EasyHC ? - EasyHardcore

HardPC ? - HardPeaceful

Zróbcie jeszcze MedmiuMedium

i EasyEasy

kur albo serwer jest hardcore albo easy .......

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...