Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szukam Skryptu/Pluginy na zabezpieczenie OP'a i GM'a


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemka. Tak jak w temacie szukam skutecznego pluginu lub skryptu do zabezpieczenie OP'a oraz GM'a na serwerze. Chodzi mi o coś takiego, że jak osoba posiadająca uprawnienia do GM'a lub OP'a wchodzi na serwer to musi wpisać jakieś hasło np. "/adminkey 123" oczywiście by była możliwość w każdej chwili zmienienia hasła. Jeśli ktoś posiadałby owy skrypt lub plugin i z chęcią by go udostępnił byłbym bardzo wdzięczny.

 

Z góry dziękuje i pozdrawiam.

Opublikowano

polecam dodać  graczom i innym rangom np: /pex user Gracz add * jak jesteś taki ciemny w tworzeniu serwerów.

 

Zainstaluj skrypta i zrob op'a i gm'a na haslo tak jak na easymaxsie to bylo1!!!!!!!!

Opublikowano

on join:
	if player has permission "xxx.xxx"
		player is op:
			deop player
			execute console command "gamemode 2 %player%"
			execute console command "speed fly 0 %player%"
			execute console command "speed run 0 %player%"
command /hasloop [<text>]:
	if player has permission "xxx.xxx":
		if arg 1 is "12345":
			send "&aHaslo poprawne!"
			op the player
			execute console command "gamemode 1 %player%"
			execute console command "speed fly 1 %player%"
			execute console command "speed run 1 %player%"
		else:
			execute console command "kick %player% &4Zle haslo! Zostales zbanowany na 30minut!"
			execute console command "tempban %player% 30m"
Skrypt z tematu: http://www.mpcforum.pl/topic/1434242-zabezpieczenie-przed-wlamaniem-na-admina/

 

Co, dostane like?

---------------------------------

Dziękuję, Pozdrawiam

HOMER12

Jeśli Ci pomogłem, możesz dać mi like  :yay:  ;) 

Potrzebujesz dodatkowej pomocy? Napisz do mnie na PW  

Opublikowano
on join:
	if player has permission "xxx.xxx"
		player is op:
			deop player
			execute console command "gamemode 2 %player%"
			execute console command "speed fly 0 %player%"
			execute console command "speed run 0 %player%"
command /hasloop [<text>]:
	if player has permission "xxx.xxx":
		if arg 1 is "12345":
			send "&aHaslo poprawne!"
			op the player
			execute console command "gamemode 1 %player%"
			execute console command "speed fly 1 %player%"
			execute console command "speed run 1 %player%"
		else:
			execute console command "kick %player% &4Zle haslo! Zostales zbanowany na 30minut!"
			execute console command "tempban %player% 30m"
Skrypt z tematu: http://www.mpcforum.pl/topic/1434242-zabezpieczenie-przed-wlamaniem-na-admina/

 

Co, dostane like?

 

Ten skrypt zabezpiecza tylko OP'a? I czy on banuje od razu jak podasz złe hasło czy są jakieś 2-3 próby na to?

Opublikowano

Ten skrypt zabezpiecza tylko OP'a? I czy on banuje od razu jak podasz złe hasło czy są jakieś 2-3 próby na to?

Ten skrypt tylko na opa, jednakże w prosty sposób możesz go zedytować pod Twoje potrzeby.

---------------------------------

Dziękuję, Pozdrawiam

HOMER12

Jeśli Ci pomogłem, możesz dać mi like  :yay:  ;) 

Potrzebujesz dodatkowej pomocy? Napisz do mnie na PW  

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...