Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Poszukuje anime magia+czasy współczesne


N7Reny

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

j/w

Mal

 

edit:

Naprawiłem klawiaturę więc:

Nie wymagam jakichś super anime

najlepiej żeby było trochę magii, trochę akcji i działo się w współczesnośći

 

 

"Samogwałt to przyjemność, sam gwałt to już kara"

 

Opublikowano

Mahou Sensou, tak mi się skojarzyło

 

Nic o jakości lotów anime w wymaganiach nie napisałeś więc nadaje się idealnie;))

 

W sumie to jeszcze

Yuusha ni Narenakatta

Kyoukai no Kanata

Yamada-kun 7 nin

Opublikowano

 Yamada-kun (coś tam dalej było), Seikon no Qwaser (jakie to powalone... nie oglądaj tego), Selector Wixoss (no, jakaś tu magia jest)Suzumiya Haruhi no Yuuutsu (epserzy, kosmici, magia, wszystko co chcesz). Nie wiem, czy to coś w twoich gustach... Poleciłbym w sumie Fate'a, ale obejrzałeś...

 

btw. obejrzyj  Mardock Scramble 

gfgdf

 

Opublikowano

Mahou Sensou, tak mi się skojarzyło

 

Nic o jakości lotów anime w wymaganiach nie napisałeś więc nadaje się idealnie;))

 

W sumie to jeszcze

Yuusha ni Narenakatta

Kyoukai no Kanata

Yamada-kun 7 nin

Dzięki, na pewno sobie coś wybiorę.

 

 Yamada-kun (coś tam dalej było), Seikon no Qwaser (jakie to powalone... nie oglądaj tego), Selector Wixoss (no, jakaś tu magia jest)Suzumiya Haruhi no Yuuutsu (epserzy, kosmici, magia, wszystko co chcesz). Nie wiem, czy to coś w twoich gustach... Poleciłbym w sumie Fate'a, ale obejrzałeś...

 

btw. obejrzyj  Mardock Scramble 

Qwasera zacząłem oglądać ale nie pamiętam gdzie skończyłem więc porzuciłem(najlepszy sposób na zdobywanie energii jaki widziałem).

Taa... właśnie przez to że widziałem Fate powstał ten temat, Dziena.

 

 

"Samogwałt to przyjemność, sam gwałt to już kara"

 

Opublikowano

Sekirei jakieś tragiczne nie jest, ale ecchi

Również polecam Yamadę, ale lepiej żebyś przeczytał mangę

Dakara Boku wa, H ga Dekinai., całkiem okej, ale ecchi

Charlotte

Nagi no Asukara, magią tego nazwać nie można (w sumie jest guru, który czaruje), ale elementy bardzo nadprzyrodzone ma

Kamisama Hajimemashita, anime dosyć dziewczęce, romans, dramat, magia, szkoła

Ao no Exorcist, dobry shounen, magia, szatan, egzorcyzmy

internet to nie jest jakis oddzielny swiat gdzie ludzie zapomnieli o swoich emocjach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...