Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[C++] Faunkcja Blokowania/odblokowania doświadczenia


C3PL3MUN

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ta funkcja istnieje już w source:

 

pc.is_blocked_exp()

pc.block_exp()

pc.unblock_exp()

Chyba sobie kpisz

 

@topic

Nie kumam po co robić dwie funkcje do jednego, zamiast w zależności od parametru 0 lub 1 włączać/wyłączać.

I jeszcze rażą mnie klamry przy jednym poleceniu, jakim jest return, ale to tylko moje zboczenie <3

Opublikowano

­

 

Chyba sobie kpisz

 

@topic

Nie kumam po co robić dwie funkcje do jednego, zamiast w zależności od parametru 0 lub 1 włączać/wyłączać.

I jeszcze rażą mnie klamry przy jednym poleceniu, jakim jest return, ale to tylko moje zboczenie <3

Minąłeś się chłopie z powołaniem, kodowanie jest dla osób myślących.

 

	int pc_activate_exp(lua_State* L)
	{
		LPCHARACTER ch = CQuestManager::instance().GetCurrentCharacterPtr();
		ch->block_exp = true;
		ch->SetQuestFlag((const char*)"pcexp.activate", 1);
		return 0;
	}
		
	int pc_deactivate_exp(lua_State* L)
	{
		LPCHARACTER ch = CQuestManager::instance().GetCurrentCharacterPtr();
		ch->block_exp = false;
		ch->SetQuestFlag((const char*)"pcexp.activate", 0);
		return 0;
	}

Tyle w temacie. See there.

Opublikowano

­

 

Minąłeś się chłopie z powołaniem, kodowanie jest dla osób myślących.

 

 

	int pc_activate_exp(lua_State* L)
	{
		LPCHARACTER ch = CQuestManager::instance().GetCurrentCharacterPtr();
		ch->block_exp = true;
		ch->SetQuestFlag((const char*)"pcexp.activate", 1);
		return 0;
	}
		
	int pc_deactivate_exp(lua_State* L)
	{
		LPCHARACTER ch = CQuestManager::instance().GetCurrentCharacterPtr();
		ch->block_exp = false;
		ch->SetQuestFlag((const char*)"pcexp.activate", 0);
		return 0;
	}

Tyle w temacie. See there.

:pls:  :pls:  :pls:

Editt/

Jakie powołanie? :O

Chyba masz rację, lepiej dać zmienną block_exp i jeszcze ustawić flag. :3

Opublikowano

ZNAJDUJEMY SIĘ WŁAŚNIE NA MPCFORUM. ZNAJDZIECIE TUTAJ TUTY DOSTĘPNE NA EPVP OD 2 LAT

 

10/10

#EMERYTURA

Opublikowano

­

 

Minąłeś się chłopie z powołaniem, kodowanie jest dla osób myślących.

 

 

	int pc_activate_exp(lua_State* L)
	{
		LPCHARACTER ch = CQuestManager::instance().GetCurrentCharacterPtr();
		ch->block_exp = true;
		ch->SetQuestFlag((const char*)"pcexp.activate", 1);
		return 0;
	}
		
	int pc_deactivate_exp(lua_State* L)
	{
		LPCHARACTER ch = CQuestManager::instance().GetCurrentCharacterPtr();
		ch->block_exp = false;
		ch->SetQuestFlag((const char*)"pcexp.activate", 0);
		return 0;
	}

Tyle w temacie. See there.

Przepraszam że zapytam, po pierwsze, po c**j dwie funkcje skoro można to zrobić w jednej?

Po drugie, po c**j te questflagi?

Po trzecie, masz ty rozum i godność człowieka? Będzie wypierdalać kanały.

 

Tak jak napisałeś, programowanie jest dla osób myślących.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...