Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Dlaczego klucze i naklejki podrożały?


RushAndGoToWin

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

Dlaczego klucze i naklejki znowu są droższe? 1 klucz kosztował 2,17 teraz kosztuje 2,30.

Chciałem zakupić sobie klucze do otwierania skrzynek ale ten Gaben co chwilę robi droższe klucze, że niedługo będziesz musiał wygrać miliona w totolotku aby otworzyć 1 skrzynkę.

Pozdrawiam.

Opublikowano

Podwyższają ceny, bo wiedzą, że ludzie i tak będą kupować, a po dłuższym czasie to będzie dla nich duży zarobek. ;)

Wszystko dla hajsu, wiadomo.

Opublikowano

Podwyższają ceny, bo wiedzą, że ludzie i tak będą kupować, a po dłuższym czasie to będzie dla nich duży zarobek. ;)

Wszystko dla hajsu, wiadomo.

A to nie jest tak, że będzie np do końca roku tak drogo a później stanieje?

Opublikowano

Czysta inwestycja pewnie w niedługim odstępie czasu poleci fala banów co skutkuje blokadą ekwipunku.Również warto wziąć pod uwagę ,że klucze to główna waluta.

Opublikowano

Podwyższają ceny, bo wiedzą, że ludzie i tak będą kupować, a po dłuższym czasie to będzie dla nich duży zarobek. ;)

Wszystko dla hajsu, wiadomo.

 

Ale tu lemingi się wypowiadają.

Zachowywany jest stosunek Dolar -> Reszta walut.

Pamiętam jak dolar był tani i klucze chodziły po 1.79€, jak nie taniej. 

Aktualnie wszystko w sklepie gry jest doprowadzane do wartości dolara. 

Cena klucza w dolarach jest stała: 2.5$. 2.5$ to aktualnie 2.35€ więc wszystko jest w porządku i nie myśl że podwyższają ceny od tak. 

he?

Opublikowano

Weź pod uwagę, że nawet jeśli potem poszło by w drugą stronę to nie obniżą ceny.. :)

 

Obniżali cenę i to nawet nie dawno - przed Cluj. 

No ale potem dolar w górę to i ceny w górę. 

he?

Opublikowano

A stanieją te klucze za jakiś czas?

 

A dolar spadnie? Skąd mamy wiedzieć.

Jakbym znał kurs walut z rocznym wyprzedzeniem to bym trzaskał taki hajs że głowa mała ;) 

he?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...