Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Ascarial Rework brak możliwości uruchomienia klienta


BoskiHenio

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie drodzy użytkownicy!

Pragnę obsypac Was lajkami. W zamian za pomoc lub podsunięcie mi pomysłu odwdzięcze się szczodrze.

Po raz kolejny pisze temat w którym prosze o pomoc w uruchomieniu klienta gry Ascarial.pl

Mój problem wygąda następująco.

 

Po pobraniu paczki udostępnionej przez administracje uruchamiam Ascarial.exe lecz ten pluje błedem.

Dodam że przy użyciu patchera błąd również tak wygląda:
86146823041645593260.png

 

Temat pisze tutaj ponieważ kompetencje właścicieli serwera nie obejmują pomocy na ich forum a na odpowiedz czeka się do tygodnia (dodam że długo oczekiwana odpowiedz oznacza tylko randomowe pytanie ze strony teamu, zupełnie nie związane z próbą podjęcia jakiejś pomocy)

 

Pomogę:

  • OS: Windows XP Professional x86 zaktualizowany do 2013
  • Service Pack 3
  • Zainstalowane: Microsoft .NET Framework 1.1/ Microsoft .NET Framework 2.0/ Microsoft .NET Framework 3.0/ Microsoft .NET Framework 4.0
  • Zainstalowane: Microsoft Visual C++ 2005/ 2008/ 2010/ 2012/ 2013
  • Zainstalowany Microsoft Silverlight
  • Działające sterowniki karty graficznej
  • DEP ustawione
  • Brak błędów bibliotek dll

 

By uniknąc spamu:

  • Pobrany plik nie uszkodzony
  • Wyłączona zapora
  • Wyłączony antywirus
  • Parametry sprzętowe spełniające minimalne wymagania gry
  • Zmiana partycji nie przynosi rezultatu
  • Klient oraz patcher uruchamiany jako administrator
  • Uruchomienie nie możliwe w zadnym trybie zgodnosci

Potrzebujesz pomocy w przygotowaniu swojego forum dyskusyjnego?
Odezwij się a na pewno udzielę Ci pomocy!

Opublikowano

Potrzebujesz pomocy w przygotowaniu swojego forum dyskusyjnego?
Odezwij się a na pewno udzielę Ci pomocy!

Opublikowano

Dam ci diagnozę z vboxa ((windows xp sp3))

Jak wstanę dam ci tu edita.

qaz3pc.jpgteż was kocham <3

784091427630431250239.png

Regulamin sygnatur

Opublikowano

~f5

 

@Sielu jesteś w stanie mi pomóc?

Potrzebujesz pomocy w przygotowaniu swojego forum dyskusyjnego?
Odezwij się a na pewno udzielę Ci pomocy!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...