Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Błąd podczas logowania się do serwera Mu 97d


tplink01

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

mam o to taki problem iż odpalam serwer 97d MuServerStartUp odpala się, dokładnie bez błędu gs Online i JointServer tak samo On gdysz wchodzę przez client pokazuje mi się pasek subserver 1

log i pas wpisuje i nie wpuszcza mnie na serwer a na stronie jak spr wpuszcza mnie do konta a w grze nie dlaczego czy ktoś mógłby być łaskawy i mi pomoc odrazu mówię za pomoc dostanie osoba Admina 1 osoba która zna się na rzeczy i ogarnie ten problem nie dla picu :)

 

 

zdjęcie dodam dziś na pewno kto może mi pomoc niech odezwie się na priv lub w tym temacie z góry Serdecznie Dziękuję za fatygę. :)

Może coś w sql bazie trzeba zmienić by wpusciło mnie na serwer nie pamiętam bo to mineło już z 3 lata nie bawiłem się i wypadłem z formy tej

 

 

http://zapodaj.net/4a7fde2e7200d.jpg.htmlo to SS nie wpuszczania na serwer :)

http://zapodaj.net/0d46cff14cf0a.png.htmlo to odpalony serwer Screen

Opublikowano

Sprawdź czy masz md5 włączone i czy w bazie danych jest dobre hasło przypisane

grafi.png


 


„Ciężki charatker? wiem, mam z natury, ale chcę wierzyć w słońce, nie chcę już wierzyć w chmury...


                                                                                                                                                                          PIH


 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...