Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz
  • 0

W win7 64bit po włączeniu systemu AERO się nie uruchamia.


MajkelProPlayer

Pytanie

Opublikowano

Witam,

Po włączeniu windowsa 7 nie włącza się Aero czyli te "ozdobne okienka". Szukałem rozwiązania w internecie, znalazłem tylko, komende, którą wpisuje się w konsole (musi być otwarta za pomocą administratora) brzmi tak:

net stop uxsms

 

a następnie (po kliknięciu ENTER)

 

net start uxsms

 

I naprawia ten problem, lecz nie na zawsze do wyłączenia komputera znów włączę i muszę pisać a przedtem tak nie było.

Sprawdzałem oczywiście tapetę czy jest w kompozycjach AERO jest i powinna działać

Również próbowałem rozwiązywania problemów, ale nic nie wykryło.

W opcjach wydajności mam włączone AERO PEEK

Posiadam programy:

-CCleaner

-IObit Malware Fighter

-IObit Advanced System Cleaner

-IObit Driver Booster

-IObit Unistaller

-Avast Free Antywirus

2 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Sprawdź w Start > Narzędzia administracyjne > Usługi > Znajdź Kompozycje Aero/Menedżer sesji men. ok. pulpitu > Kliknij PPM > Ustaw "Włącz", potem auto uruchamianie.

Potem zrób restart. W "Personalizuj" ustaw Kompozycje Aero i przeźroczystość.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...