Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Kalendarz adwentowy - wyjaśnienie, regulamin i dyskusja


Endziu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak co roku w NosTale w okresie od 1 do 24 grudnia odbywa się specjalne wydarzenie nazywane kalendarzem adwentowym. Polega on na odpowiadaniu codziennie na inne pytanie związane z grą, a za każdą prawidłową odpowiedź zdobywa się punkt. Nagrody w tym roku prezentują się następująco:

  • 5 poprawnych odpowiedzi: 50 Mikstur
  • 10 poprawnych odpowiedzi: 10 Zwojów Krzakogona
  • 15 poprawnych odpowiedzi: Zestaw pieczęci na rajdy (Matka Kostka, Xysenstrub, Mroczna Castra, Wielki Pająk, Slade)
  • 20 poprawnych odpowiedzi: Pudło Eventowe (przedmiot niespodzianka po otwarciu)
  • 22 poprawne odpowiedzi: 5x Duszy Caligora
  • 23 poprawne odpowiedzi: 20k punktów reputacji (Medal Honoru)
  • 24 poprawne odpowiedzi: Zwierzak Vampie

Odpowiedzi udzielamy pod tym adresem,  klikając w drzwiczki z odpowiednim numerkiem. Pierwszego grudnia klikamy drzwiczki z "1", drugiego z "2" itd.

 

Mały regulamin co do odpowiedzi:

-jeśli nie jesteś pewien odpowiedzi nie pisz jej

-staraj się przy swojej odpowiedzi podawać dowód, że jest ona prawidłowa

-posty będą codziennie usuwane, aby zachować przejrzystość i porządek w temacie

-za podanie kilku prawidłowych odpowiedzi podrząd będzie można wygrać -5 pkt. ostrzeżeń (jako pierwszy, a nie przepisując czyjąś odpowiedź)  

-odpowiedzi podajemy w temacie z odpowiedziami http://www.mpcforum.pl/topic/1489948-kalendarz-adwentowy-odpowiedzi/

-po pojawieniu się odpowiedzi w pierwszym poście tematu, nie piszemy już postów z odpowiedziami na ten dzień

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Zastanawia mnie jedno. 

Dostaliście swoje nagrody czy wszystkie nagrody dostaje się na koniec kalendarzyka?

Do tej pory można i tak było dostać chyba jedną nagrodę, ale rozdają PO 25 grudnia.

Opublikowano

Nagrody beda wreczone po nowym roku , dostaje sie te nagrode na ktora sie odpowiedziało ( chodzi mi o ilosc odpowiedzi ) + wszystkie poprzednie czyli ze jak odpowiesz na 20 pytan to dostaniesz nagrode za 20 i za 5/10/15 . Proste , to samo bylo rok temu :)

Opublikowano

Jak Ty chyba czytac kolego wyzej nie potrafisz.Nagrody beda rozdawane po 25 grudnia.Zajmie to pewno kilka dni rozdac wszystkim.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...