Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TRUCK] Express Truck - Serwer Truckerski jakiego nie było!


expresstruck

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

logo.png

[*]________________________________________[*]
Witaj drogi graczu! Chciałbym przedstawić Ci serwer o tematyce truckerskiej na platformie SA-MP! Projekt serwera zadebiutował na Polskiej scenie serwerów SA-MP dnia 27 listopada 2015 roku i od tej pory przyciągnął już wiele stałych graczy! Chcesz być jednym z Nich? Zapraszamy do dalszej prezentacji.
[*]_______________________________________[*]



[***]______________GameMode______________[***]

Nasz serwer posiada jedyny w swoim rodzaju skrypt gry, umożliwiający graczowi swobodną oraz nigdzie dotąd niespotykaną grę. Zaczynasz jako zwykły kierowca ciężarówki, z kilkoma pieniążkami w kieszeni. Twoim zadaniem jest rozwożenie towarów po całym stanie San Andreas. Dzięki bardzo prostemu systemowii rozwijania swojej kariery, z dnia na dzień Twoja postać rośnie w bogactwo, poważanie i szacunek wśród innych uczestników Naszej niesamowitej społeczności.
Na serwerze możemy dostrzec trzy frakcje jakimi są: Policja, Pomoc Drogowa oraz Pogotowie. Każa z tych grup posiada innowacyjne możliwości, dzieki którym pomoc dla kierowcy następuje natychmiastowo, oraz bezproblemowo. U Nas, dzięki pomysłowości ze strony ekipy serwera praca we frakacjach nie jest nudna. U Nas jest to drugie życie, w skład którego wchodzą twarde zasady postępowania jako pracownik medyczny, mechanik czy policjant.
Chcemy graczom nieść jak najwięcej zabawy z gry. Ale nie chcemy tez robić z serwera Truck Role-Play, więc zostawilismy dla graczy nigdzie dotąd spotykaną możliwość. Każdy gracz po uzbieraniu odpowiedniej sumy pieniążków oraz score może założyć własną firmę transportową. Po podpisaniu wstępnego kontraktu z administratorem serwera, przystępuje przyszły szef do budowy bazy, oraz zakupu pojazdów ciężarowych.
Praca kierowcy na Naszym serwerze nie jest nudna i monotonna. Serwer równiez wyposarzony jest w systemy poboczne takie jak:

[->] System bramek viaTOLL
[->] System głodu
[->] System fotoradarów
[->] Unikalny system komunikacji (PM, CB-radio, komunikacja odległościowa)
[->] System spawnowania pojazdów
[->] System świetnie dopracowanych obiektów
[->] System radia
[->] System wielu rozbudowanych komend
[->] I wiele więcej!

[***]______________Administracja______________[***]

Głowny Administrator: SeterN
Administrator: Mac
Administrator: Maniek1996
Administrator: Adam96

[***]______________Forum______________[***]

Nasza społeczność posiada stronę www. Jest ona doskonale dopasowana pod względem korzystania z Niej, jak i estetyki. To właśnie tam możesz bliżej poznać nowych przyjaciół, podzielić się swoimi poglądami czy pisać propozycje zwiazane z serwerem. Naszą kolorystyką jest kolor zielony, co można dostrzec wchodząc na forum jak i serwer.

[***]_____________Dane serwera_____________[***]

[->]Nazwa serwera: .::[ET]::. ExpressTruck .::[ET]::.
[->]IP: 80.72.47.180:3504
[->]Sloty: 20
[->]GameMode: ExpressTruck
[->]Typ: Truck
[->]Adres forum: http://expresstruck.xaa.pl



 

Opublikowano

Jak dla mnie to samo co na innych serwerach, nie wiem czy te 20 slotów to nie za mało.

[->] System głodu
[->] System fotoradarów

[->] System spawnowania pojazdów

[->] System świetnie dopracowanych obiektów

Co to ma być, przecież to jest to samo co na wielu innych serwerach.Forum xaa, może dołożyć kilka groszy i zakupić .eu czy tam .pl?

Styl forum z internetu z tego co widzę :/

Ale mimo zastrzeżeń życzę wam sukcesów na scenie SAMPA, jeszcze wiele do zrobienia przed wami :)

9u2pvr.gif

Opublikowano

Dziś mieliśmy zaszczyt powitać nową osobę w gronie Administracji! Jest Nią pan AdiK_SpRinTeR!

Został dodany system alkoholu na serwerze, co wiąże się z umileniem rozrywki. Tylko nie przesadzajcie z dawką, ponieważ Policjia posiada alkomat ;)

Opublikowano

Na forum pojawiły się pierwsze ozdoby świąteczne!

 

 

 

Chcesz spędzić miło okres świąt? Nic prostszego! Śledź Nas na facebooku, forum jak i na samym serwerze ;)

  • 11 miesięcy temu...
Opublikowano

Brak aktywności / Strona nie działa / Brak podglądu stanu serwera

Moje Konsole:

PS3 FAT CECHL04 YLOD - CFW DARKNET 4.66 V1.02 CEX

PS3 SLIM CECH-2004A YLOD- CFW REBUG 4.76.1 + COBRA 7.2 + WebMAN MOD 1.43.21 REBUG EDTION DEX

PS3 SLIM CECH-2504B - CFW REBUG 4.81.2 + COBRA 7.5+ WebMAN MOD 1.45.09 CEX

XBOX ONE S

Mój komputer:

 Procesor: Ryzen 5 2600, Płyta Główna: MSI X470 Gaming Pro Carbon, Karta Graficzna: Sapphire RX 5700 XT Nitro+Zasilacz: Seasonic Focus Plus Gold 650W, SSD: ADATA SX8200 Pro 256GB + Crucial MX500 250GB, HDD: HGST 500GB + HGST 500GB + TOSHIBA 1TB, Obudowa: BeQuiet Silent Base 601, Chłodzenie: NZXT Kraken X62,
RAM: 4x 4GB HyperX DDR4 2133MHz CL14 (OC 3000MHz CL16)

DAC: Audiotrak Prodigy Cube Black Edition, Słuchawki: ISK MDH8500, Głośniki: EDIFIER R1280DB, Mikrofon: Trust Starzz

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...