Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

GTA V - Czy pójdzie? Czy gra na G2A działa? Czy odpalę ją na tym dysku?


boleknowak

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Hej. Mam kilka pytań co do tej gry.

 

1. Pójdzie mi ta gra na ten komputer? (wiem że jest taki temat, ale ja chcę mieć wszystko w jednym)

http://prntscr.com/98dqu9

 

2. Jak zakupie gre na Steam to normalnie będzie działać?

Chodzi mi czy będę mógł grać online itp.

Bo na g2a jest takie coś http://prntscr.com/98drkxi ja wolałbym kupić ją na Steam, ale nie wiem czy będzie miało to jakąś różnicę.

Proszę o odpowiedź dokładną czy czymś to się różni

 

3. Dysk zewnentrzny

Chodzi mi o to że jak są te dyski 500gb na usb to jak to będzie chodziło.

Będzie to wgl. chodziło?

Będzie to szybko chodziło?

Myślałem nad tym, http://allegro.pl/czarny-dysk-zewnetrzny-2-5-goodram-500gb-usb-3-0-i5744718390.htmli czy to było by dobre i czy wgl. bym mógł na tym zainstalować gta v.

PS: takie pytanie z innego tematu: co to znaczy w tym dysku Format: 2.5" ?

 

 

Proszę o odpowiedzi pełne oraz o odpowiedzi osób które się na tym znają. Nie chcę odpowiedzi od osób takich "słabych" (bez urazy) że napiszą że pójdzie, żebym stracił tylko pieniądze. Takie osoby będę zgłaszał.

Dziękuje z góry za przeczytanie i odpowiedzenie mi na te pytania.

 

Pozdrawiam,

boleknowak.

#teamBolek

Opublikowano

1. ­Spytaj w temacie zbiorczym

2. Jeśli nie zostaniesz oszukany to gra nie będzie różnić się od tej na steam

3. 2,5" to wielkość dysku, grę będziesz mógł zainstalować normalnie. Co do płynności nie jestem pewien, jeśli będzie na dobrym poziomie, tak jak zapewniają twórcy to nie powinno być problemu

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...