Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Truck] ExpressTruck - Serwer truckerski jakiego nie było!


Se_ub

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

logo.png


[*]________________________________________[*]
Witaj drogi graczu! Chciałbym przedstawić Ci serwer o tematyce truckerskiej na platformie SA-MP! Projekt serwera zadebiutował na Polskiej scenie serwerów SA-MP dnia 27 listopada 2015 roku i od tej pory przyciągnął już wiele stałych graczy! Chcesz być jednym z Nich? Zapraszamy do dalszej prezentacji.
[*]_______________________________________[*]



[***]______________GameMode______________[***]

Nasz serwer posiada jedyny w swoim rodzaju skrypt gry, umożliwiający graczowi swobodną oraz nigdzie dotąd niespotykaną grę. Zaczynasz jako zwykły kierowca ciężarówki, z kilkoma pieniążkami w kieszeni. Twoim zadaniem jest rozwożenie towarów po całym stanie San Andreas. Dzięki bardzo prostemu systemowii rozwijania swojej kariery, z dnia na dzień Twoja postać rośnie w bogactwo, poważanie i szacunek wśród innych uczestników Naszej niesamowitej społeczności.
Na serwerze możemy dostrzec trzy frakcje jakimi są: Policja, Pomoc Drogowa oraz Pogotowie. Każa z tych grup posiada innowacyjne możliwości, dzieki którym pomoc dla kierowcy następuje natychmiastowo, oraz bezproblemowo. U Nas, dzięki pomysłowości ze strony ekipy serwera praca we frakacjach nie jest nudna. U Nas jest to drugie życie, w skład którego wchodzą twarde zasady postępowania jako pracownik medyczny, mechanik czy policjant.
Chcemy graczom nieść jak najwięcej zabawy z gry. Ale nie chcemy tez robić z serwera Truck Role-Play, więc zostawilismy dla graczy nigdzie dotąd spotykaną możliwość. Każdy gracz po uzbieraniu odpowiedniej sumy pieniążków oraz score może założyć własną firmę transportową. Po podpisaniu wstępnego kontraktu z administratorem serwera, przystępuje przyszły szef do budowy bazy, oraz zakupu pojazdów ciężarowych.
Praca kierowcy na Naszym serwerze nie jest nudna i monotonna. Serwer równiez wyposarzony jest w systemy poboczne takie jak:

[->] System bramek viaTOLL
[->] System głodu
[->] System fotoradarów
[->] Unikalny system komunikacji (PM, CB-radio, komunikacja odległościowa)
[->] System spawnowania pojazdów
[->] System świetnie dopracowanych obiektów
[->] System radia
[->] System wielu rozbudowanych komend
[->] I wiele więcej!

[***]______________Administracja______________[***]

Głowny Administrator: SeterN
Administrator: Mac
Administrator: Maniek1996
Administrator: Adam96

[***]______________Forum______________[***]

Nasza społeczność posiada stronę www. Jest ona doskonale dopasowana pod względem korzystania z Niej, jak i estetyki. To właśnie tam możesz bliżej poznać nowych przyjaciół, podzielić się swoimi poglądami czy pisać propozycje zwiazane z serwerem. Naszą kolorystyką jest kolor zielony, co można dostrzec wchodząc na forum jak i serwer.

[***]_____________Dane serwera_____________[***]

[->]Nazwa serwera: .::[ET]::. ExpressTruck .::[ET]::.
[->]IP: 80.72.47.180:3504
[->]Sloty: 20
[->]GameMode: ExpressTruck
[->]Typ: Truck
[->]Adres forum: http://expresstruck.xaa.pl

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...