Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

MpcPacks - Launcher z paczkami modów uzytkownikow MPCFORUM


bartixxx32

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

LINK DO POBRANIA

________________

1. Kiedy niemożna pobrać paczek:

a ) serwer jest  przeciążony

c ) aktualizuje repozytorium modów

 

<(DOWNLOAD)>

 

http://slink.esy.es/mpcpacks

 

<(SKAN)>

 

https://www.virustotal.com/pl/file/901370e77af121a106466d9e0daa26abd53939d830d41d83db278a241b5a23c6/analysis/1451089354/

 ___________________________________________________

 

 

 

Witam mam pomysl na taki jakby community packs.

Mam launcher minecrafta (premium) gdzie moge mu dodac ile chce paczek z mojej strony np i on je pobierze i zainstaluje nie nie zyczu po prostu launcher minecrafta napisany na potrzeby modpackow .

 

I mam pomysł byście wy zrobili modpacki które zostaną dodane do launchera. Oczywiście to nie bedzie tak ze one będą dla mnie należaly.
Porostu to będzie jakiś community launcher :D.

Wersje Mc: 1.7.10-1.8.x

Co trzeba zrobić by paczka została dodana do launchera?

możecie mi wysłać na Emila link do waszej paczki na jakimś hostingu.

mój Email  [email protected]   w temacie piszemy:

<MPCPACK> - [Nazwa Paczki] [Nick jaki ma byc podany w paczce] [Wersja mc]

Limity:

Mogą się zmienić

_____________

struktura folderu

Moja Paczka
    ├───config
    ├───mods
    └───resourcepacks

_____________

Podstawy

Oczywiście można wstawić jeśli mod tego wymaga własne foldery typu np:

Save`s czy coś :D

Limit:

paczka może mieć na razie maks 100mb.

Jeśli mój pomysł z launcherem wypali to go zbuduje i wam wyśle linka (tylko premium działa)

Przykladowy wygląd w załączniku.

 

 

Gramy dzięki: https://github.com/SKCraft/Launcher

post-1193734-0-08264500-1448816424_thumb.png

Opublikowano

@bartixxx32 Jeżeli chcesz mogę ci pomóc w szukaniu paczek :)

 

Będę szukał jakiś paczek na necie i wysyłał ci ­<MPCPACK> - [Nazwa Paczki] [Nick jaki ma byc podany w paczce] [Wersja mc]

No niebardzo ponieważ ty chcesz sukać gotowe paczki.

Ja mówie o paczkach stworzonych przez użytkoników MPC.

Jak masz ochote możesz zrobić paczke :) jak wszystko bedzie działać jak trzeba to twoja paczka będzie niedługo w launcherze :)

Jestem w trakcie konfiguracji launchera na tą chwilę mody pobieraja sie i instalują :)

Opublikowano

Co się dzieje z dzisiejszym MC.

 

Nie wystarczy Wam ze Microsoft kupil Mc od Mojanga za 2,5 miliarda dolarów. 

Dolarów 2,5 miliardów to wiecie ile to kasy.

Żal mi Was

Opublikowano

Co się dzieje z dzisiejszym MC.

 

Nie wystarczy Wam ze Microsoft kupil Mc od Mojanga za 2,5 miliarda dolarów. 

Dolarów 2,5 miliardów to wiecie ile to kasy.

Żal mi Was

O co ci chodzi xD co to mo do naszych paczek. Nabijanie postow tylko

Opublikowano

niestety no-premium niebedzie. Pobrac jeszcze nienozna bo nusze dostac jakies paczki by dodac do launchera

Czemu nie będzie no-premium ?!?!?!

76561198115213832.png

Opublikowano

Mi tam to odpowiada :) Już wysłałem tobie linka do CortezPacka ;p A ja myślę że Premium to właśnie lepsze wyjście... Nie powiem dlaczego xD Po prostu myślę że to lepsze wyjście ;P

Pozdrawiam.

qNr1l5S.png
Pomogłem/Spodobał Ci się mój post?
Jeśli tak możesz dać Polubić dany post!... Dzięki.

Opublikowano

Czemu nie będzie no-premium ?!?!?!

bo nie i kropka.

Mi tam to odpowiada :) Już wysłałem tobie linka do CortezPacka ;p A ja myślę że Premium to właśnie lepsze wyjście... Nie powiem dlaczego xD Po prostu myślę że to lepsze wyjście ;P

 

Pozdrawiam.

Już się zabieram za cortezpacka. Tutaj masz download do tego launchera narazie taka alpha

http://mpcpack.5v.pl/MPCPACK.jar

cortezpack wkrótce sie pojami wkoncu duzo musze na ftp wrzucic :D

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...