Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Brak dotyku + pęknięta szybka.


Gość RakNieBoRak

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć.


Przedwczoraj brat upuścił telefon, no i odłamała się część szybki.


Dolny panel (od zarysu przez cały telefon z strony poziomu) jest uszkodzony - w ogóle nie działa dotyk.


Czy gdy naprawie samą szybkę, to dotyk zadziała? Czy trzeba wymienić cały telefon?


Opublikowano

548481af37926.jpg
#topic #antywarnXD
Zanieś do salonu, czy gdzie tam kupowałeś ten telefon :v

Opublikowano

548481af37926.jpg

#topic #antywarnXD

Zanieś do salonu, czy gdzie tam kupowałeś ten telefon :v

 

To nie mój telefon, tylko brata XDD #fajnymem

 

Nieee... Ten telefon kosztował z 150 (euro) i był kupowany w Holandii.

Wiec koszt naprawy == telefon.

Opublikowano

548481af37926.jpg

#topic #antywarnXD

Zanieś do salonu, czy gdzie tam kupowałeś ten telefon :v

To nie jest odpowiedź xDD

 

 

Cześć.

Przedwczoraj brat upuścił telefon, no i odłamała się część szybki.

Dolny panel (od zarysu przez cały telefon z strony poziomu) jest uszkodzony - w ogóle nie działa dotyk.

Czy gdy naprawie samą szybkę, to dotyk zadziała? Czy trzeba wymienić cały telefon?

 

No trzeba wymienić dotyk. W tym wypadku szybkę+ dotyk.

Opublikowano

Skoro telefon jest taki strasznie tajemniczy że nie podano jego nazwy możliwe że nawet trzeba będzie wymienić wszystko łącznie z dotykiem i ekranem. Zresztą nie problem by sobie poszukał autor postu części na allegro czy gdziekolwiek indziej albo spytał w dowolnym serwisie. 

 

Telefon za 150 euro to dość tani telefon, znając życie naprawa będzie podobnie warta i chyba lepiej kupić używany taki sam. 

Mózg to nie mydło; nie ubędzie Ci go, gdy go użyjesz.

Opublikowano

Jeżeli nie działa dotyk, to nie wina szybki. Więc wymienią dotyk + szybkę, co kosztuje kilkaset zł.

Dzięki wspaniałomyślności administracji już nie pomagam na MPC Forum. 

 

Jeżeli w dziale panuje burdel, to skierujcie wzrok wyżej. 

 

 

Jeśli mnie jakoś znajdziecie (patrz > profil) to chętnie pomogę.

 

 

935801456340937867857.png

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...