Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Prośba o napisanie skryptu na teksturke na skrypty PvP.


ak477

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nwm czy zrozumiałem, ale chcesz pod teksturze wgrać cheaty? Jak tak to pobierz sobie Hacked Clienta jakiegoś (Wolfram, Nodus, Huzuni)

2078d3efe0497b2dmed.png


 


> Serwer ROLE-PLAY <


 


Już niedługo zapowiedź!

Opublikowano

chodzi mi o to że jak uruchamiasz texturke to w niej ma byc np huzuni i wtedy mamy huzuni ale dziala tylko wtedy gdy teksturka jes wlonczona prosze o zrobienie takiego czegos dam za to wynagrodzenie .

Pomogłem? Daj plusika, to nic nie kosztuje a cieszy! :)

Opublikowano

chodzi mi o to że jak uruchamiasz texturke to w niej ma byc np huzuni i wtedy mamy huzuni ale dziala tylko wtedy gdy teksturka jes wlonczona prosze o zrobienie takiego czegos dam za to wynagrodzenie .

Nie powiem ci czy jest to możliwe czy nie ale:

1.Napisz do kogoś kto zna się na programowaniu

2. Tutaj głównie skrypty dotyczą pluginu skript

3. Wątpię żeby można było do texture pack wgrać jakiś cheat

EasyHC ? - EasyHardcore

HardPC ? - HardPeaceful

Zróbcie jeszcze MedmiuMedium

i EasyEasy

kur albo serwer jest hardcore albo easy .......

Opublikowano

Można mieć skrypty lub jakieś cheaty w minecraft tu macie dowód https://m.youtube.com/#/watch?v=6dlZ1U3LGos ja bym chciał np w ty huzuni 3.5 proszę o zrobienie takiego czegoś daje wynagrodzenie dobre dlatego proszę o zrobienie takiego czegoś

Pomogłem? Daj plusika, to nic nie kosztuje a cieszy! :)

Opublikowano

Dalej proszę o pomoc

Pomogłem? Daj plusika, to nic nie kosztuje a cieszy! :)

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...