Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Metin wyłącza sie po 6-7 sekundach


vero123

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, problem jak w temacie, konkretnie serwerem jest Vesteris, po uruchomieniu klienta w ciagu okolo 6-7 sekund nie wazne co zrobie metin sie wylacza.

Tworzy sie plik w postaci notatniku ErrorLog w ktorym jest zawarte to:

Module Name: C:\Program Files (x86)\vesteris_15-11\Vesteris Client\metin2client.exe
Time Stamp: 0x5647c674 - (null)
 
Exception Type: 0xc0000005
 
eax: 0xfc61d3a4 ebx: 0x0066d56c
ecx: 0x0066d56c edx: 0x1b9a7041
esi: 0x3734e082 edi: 0x0066d56c
ebp: 0x034cec58 esp: 0x034cec48
 
0x777fa607 C:\WINDOWS\SYSTEM32\ntdll.dll
0x777fa54c C:\WINDOWS\SYSTEM32\ntdll.dll
0x777fa409 C:\WINDOWS\SYSTEM32\ntdll.dll
0x777ace92 C:\WINDOWS\SYSTEM32\ntdll.dll
0x74f50155 C:\WINDOWS\SYSTEM32\KERNELBASE.dll
0x772378c4 C:\WINDOWS\SYSTEM32\KERNEL32.DLL
0x6ea1ca96 C:\WINDOWS\AppPatch\AcLayers.DLL
0x00536f82 C:\Program Files (x86)\vesteris_15-11\Vesteris Client\metin2client.exe
0x00536928 C:\Program Files (x86)\vesteris_15-11\Vesteris Client\metin2client.exe
0x772338f4 C:\WINDOWS\SYSTEM32\KERNEL32.DLL
0x777d5663 C:\WINDOWS\SYSTEM32\ntdll.dll
0x777d562e C:\WINDOWS\SYSTEM32\ntdll.dll
 
 
Posiadam win 10, wczesniej mialem 8.1 bylo to samo. 
Moj sprzet:
GTX960M i7, 16gb ram win 10 jak wspomnialem. 
Z innymi serwerami nie ma problemu, z grami tez, probowalem wszystkiego sciagalem od nowa po kilkanascie razy, uruchamialem z wszelka mozliwa konfiguracja czy to zgodnoscia grafika itp, nic nie pomoglo. 
Za pomoc daje lajki ;d
Opublikowano

Spróbuj poinstalować jakieś programy typu Visual C++, NET Framework. Często takie clienty wymagają tych bibliotek do działania.

who cares?

Opublikowano

jak spatchujesz i odpalisz bez patchera?

 

Nic nie daje, bez spatchowanego clienta tez wywala wlasnie

Spróbuj poinstalować jakieś programy typu Visual C++, NET Framework. Często takie clienty wymagają tych bibliotek do działania.

Net Framework mam najnowszy, Visual C++ także

 

Wywal antywirusa i spatchuj klient

Probowalem bez antywirusa, dodawalem do wyjatkow, skasowalem antywirusa i tez nic nie daje

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...