Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Odpalenie plików NetMetina na hamachi


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Usuń stare pliki + bazę i wgraj nowe, potem jedziesz tylko ze skryptem instalacyjnym ew. z góry od startowania channeli po standardowej konfiguracji.

Opublikowano

Usuń stare pliki + bazę i wgraj nowe, potem jedziesz tylko ze skryptem instalacyjnym ew. z góry od startowania channeli po standardowej konfiguracji.

Własnie nie kumam jak zainstalować ten skrypt, mógłbyś wytłumaczyć? ;>

Opublikowano

­Ja się przyłączam ponieważ również nie wiem, nie wychodzi mi to, chyba na Hamachi tego się nie uruchomi trzeba VPS aalbo cos ;)

Weź człowieku wyjdź nie xD 

Serwer miał, a nie wie jak to zrobić :D 

 

Da się na hamachi xD 

 

Nie wierze w poziom niektórych ludzi na tym forum :D 

 

musicie zrobić w /usr/home/ folder netmetin i dać tam całe pliczki bo inaczej symlinki bdz musieli robić xD 

Resztę macie tam gdzie sasori udostępnił xD

Opublikowano

Weź człowieku wyjdź nie xD

Serwer miał, a nie wie jak to zrobić :D

 

Da się na hamachi xD

 

Nie wierze w poziom niektórych ludzi na tym forum :D

 

musicie zrobić w /usr/home/ folder netmetin i dać tam całe pliczki bo inaczej symlinki bdz musieli robić xD

Resztę macie tam gdzie sasori udostępnił xD

Już naprawdę w Siebie zwątpiłem głupi jestem, Za chuya nie moge tego zrobić.... Odpalam 100 razy to samo wszystko robie gicior normalnie musze kogoś znaleźć i niech mi to wbije do łba ;d

­

tumblr_lvgzgf6IoX1qhsfoio1_500.gif

Opublikowano

Już naprawdę w Siebie zwątpiłem głupi jestem, Za chuya nie moge tego zrobić.... Odpalam 100 razy to samo wszystko robie gicior normalnie musze kogoś znaleźć i niech mi to wbije do łba ;d

­

 

uruchomiłeś najpierw plik instalacyjny poprzez komendę sh nazwa_pliku.sh ?

Opublikowano

Czy wy wgl czytaliście opis plików?

 

One mają się znajdować w katalogu głównym i tam trzeba utworzyć folder Home. A nie w jakimś /usr/home

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...