Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Co zrobic jak wywala serwer to log z konsoli


matiukf20181999

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Co zrobic jak wywala serwer to log z konsoli

 

 

java.lang.IllegalStateException: Unknown org.bukkit.craftbukkit.v1_7_R4.chunkio.QueuedChunk@3b3fcaf8
    at org.bukkit.craftbukkit.v1_7_R4.util.AsynchronousExecutor.drop(AsynchronousExecutor.java:266) ~[fixspigot.jar:git-Spigot-1649]
    at org.bukkit.craftbukkit.v1_7_R4.chunkio.ChunkIOExecutor.dropQueuedChunkLoad(ChunkIOExecutor.java:25) ~[fixspigot.jar:git-Spigot-1649]
    at net.minecraft.server.v1_7_R4.PlayerChunk.b(PlayerChunk.java:70) ~[fixspigot.jar:git-Spigot-1649]
    at net.minecraft.server.v1_7_R4.PlayerChunkMap.removePlayer(PlayerChunkMap.java:196) ~[fixspigot.jar:git-Spigot-1649]
    at net.minecraft.server.v1_7_R4.PlayerList.disconnect(PlayerList.java:334) ~[fixspigot.jar:git-Spigot-1649]
    at net.minecraft.server.v1_7_R4.PlayerConnection.a(PlayerConnection.java:738) ~[fixspigot.jar:git-Spigot-1649]
    at net.minecraft.server.v1_7_R4.PlayerConnection.disconnect(PlayerConnection.java:176) ~[fixspigot.jar:git-Spigot-1649]
    at net.minecraft.server.v1_7_R4.PlayerList.u(PlayerList.java:1203) ~[fixspigot.jar:git-Spigot-1649]
    at net.minecraft.server.v1_7_R4.MinecraftServer.stop(MinecraftServer.java:404) ~[fixspigot.jar:git-Spigot-1649]
    at net.minecraft.server.v1_7_R4.MinecraftServer.run(MinecraftServer.java:525) [fixspigot.jar:git-Spigot-1649]

Opublikowano

Jak się nie mylę to wgrałeś łatkę do Spigota, którą wrzucił tutaj jeden użytkownik.

 

Łatka owa była na najnowszego spigota a obstawiam, że go nie posiadasz.

 

@Edit

Znalazłem:

INFO: Wymagany spigot 1.7.10 (/1.8) - #1649

784091427630431250239.png

Regulamin sygnatur

Opublikowano

Jak się nie mylę to wgrałeś łatkę do Spigota, którą wrzucił tutaj jeden użytkownik.

 

Łatka owa była na najnowszego spigota a obstawiam, że go nie posiadasz.

 

@Edit

Znalazłem:

INFO: Wymagany spigot 1.7.10 (/1.8) - #1649

 

Jak się nie mylę to wgrałeś łatkę do Spigota, którą wrzucił tutaj jeden użytkownik.

 

Łatka owa była na najnowszego spigota a obstawiam, że go nie posiadasz.

 

@Edit

Znalazłem:

INFO: Wymagany spigot 1.7.10 (/1.8) - #1649

Już wiadomo co coś z mapą jest 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...