Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

World of Dragon Ball Online 27.11.2015


rafaeru

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

logo.png

 

World of Dragon Ball Online 1.25 - Start 27.11.2015 19:00 Polish Time.

 

 

 
Serwer ma za sobą długą historię rozpoczętą przez Crasha, Hajbosa i Jacolosa. Cieszył się dość dużą popularnością, ale los zdecydował - serwer upadł. Dzięki silnikom WoDBO, które są w internecie powstało wiele serwerów bazowanych na nim, dobrych i tych gorszych. My postanowiliśmy zmienić ten odgrzewany kotlet w coś konkrentego.
 
Tak więc w piątek za tydzień startuje World of Dragon Ball Online.
 
Planujemy stage exp, maksymalny mnożnik będzie wynosił 6x, a minimalny 0.7x.
Pacc będzie płatny, ale tani. Jednak nie jest to gra pay2play. Usunięto wymaganie pacca np. przy Gate Keaperze, który przenosi nas na inne planety. Dzięki temu możemy zdobyć wysoki poziom oraz porządną postać bez konta premium.
 
Co na naszym serwerze?
  • Ponad 40 sag obrazujących anime Dragon Ball!
  • Spora ilość questów - tych prostych i tych trudniejszych.
  • Duża ilość profesji - jest ich aż 18. Można wcielić się w małego Tsufula lub krwiożerczego Freeze.
  • Stałe transformacje.
  • Odświeżone stare grafiki, "ożywiły" one trochę wygląd mapy i są przyjemniejsze dla oka.
  • Rozbudowany system tasków
  • Nowe techniki, zmienione stare.
  • Wszystkie profesje są zbalansowane.
  • Postaraliśmy się wyeliminować wszystkie możliwe bugi. Jest ich mało lub ich nie ma.
  • Wszystkie dialogi npc oraz same npc zostały przepisane.
  • Priv NPC System
  • Npc typu Seller, Frodo etc. używają teraz systemu Trade, takiego jak w tibii 8.54
  • Zmieniono atrybuty wielu przedmiotów.
  • 7 planet: Earth, M2, Tsufur, Zelta, Vegeta, Namek, Gardia, Lude i Premia
  • Wartość pieniądza wzrosła, przez podrożenie wielu atrakcji na serwerze typu przemieszczanie się po planetach lub miastach/wyspach
  • Wzmocniono ataki z broni, zmniejszono z technik, aby bronie też miały znaczenie.
  • Wystąpiło dużo zmian w mapie, głównie z powodu zbyt easy questów.
  • Zmieniliśmy nagrody za sagi - teraz będzie to do wyboru: fusion armor / golden glove / sword of destiny.
  • Poprawiono wiele potworów, niektóre były za słabe, niektóre za mocne.
  • Task system!
 
 
Screeny, troche poglądowe, bo miejsca będą wyglądały inaczej:

 

wodbon1.png
 
wodbon2.png
 
wodbon3.png
 
wodbon4.png
 
 
Gwarantuję, że jeśli wybierzecie nasz serwer nie pożałujecie.
 
Nasza strona: http://wodbon.pl/.
Forum serwera: http://forum.azuu.pl/ -> Zapraszam do zakładania kont na forum!
Fanpage: https://www.facebook.com/WoDBONpl -> Polub, a będziesz wiedział o wszystkich nowościach oraz ogłoszeniach na serwerze.
 
Miłej gry!
 
Pozdrawiam, Azuu.

 

Opublikowano

W sumie wbiję, liczę że serwer nie okaże się niewypałem

 

btw 

 

Tak więc w piątek za tydzień startuje World of Dragon Ball Online.

Chyba piątek 27, jest jutro, a nie za tydzień :p

DR5ChPt.png

Opublikowano

W sumie wbiję, liczę że serwer nie okaże się niewypałem

 

btw 

 

Chyba piątek 27, jest jutro, a nie za tydzień :p

kopiowałem i dla tego ta gafa

+ za spostrzegawczość większość osób nie przeczytała by tej prezentacji a i tak napisała by komentarz

Opublikowano

kopiowałem i dla tego ta gafa

+ za spostrzegawczość większość osób nie przeczytała by tej prezentacji a i tak napisała by komentarz

To chyba normalne, że czytam prezentacje, przecież po  to jest :p 

 

Pytanie- Administracja miała już jakieś serwery? ( głównie chodzi mi o doświadczenie, co do prowadzenia serwera)

DR5ChPt.png

Opublikowano

Szczerze wątpię, że będzie dużo graczy, większości już ponudziły się te podstawowe wodba, bo zna się te silniki na pamięć, a do tego warowanie się nie jest tak bardzo wciągające.

Ale jeżeli będziecie rozwijać ten projekt, to może dzieci z tego będą.

.

Opublikowano

czemu ciągle każdy korzysta z tej mapy? już od kilku lat? 
program do tworzenia map tibijskich jest świetny wystarczy na nim trochę popracować i można stworzyć coś dużo lepszego niż ta mapa

Opublikowano

czemu ciągle każdy korzysta z tej mapy? już od kilku lat? 

program do tworzenia map tibijskich jest świetny wystarczy na nim trochę popracować i można stworzyć coś dużo lepszego niż ta mapa

moze sentyment ?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...