Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Ile utrzyma graczy bez lagów taka maszyna?


ShirXion

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

60 graczy i powinno być bez lagów. Przy 80 graczach duża możliwość
na występowanie lagów.

100mb przypada na jednego gracza, aczkolwiek trzeba też odliczyć
zużycie ramu przez pluginy. Ogólnie najlepiej jakby przypadało 150mb+ na jednego gracza.

@Edit: Oczywiście chyba wiemy, że parametry, których nie podałeś muszą być adekwatne do reszty?

 

@dr.haus nie + przymiotnik piszemy razem.

-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-


Choć mówią mi: Synthious, weź ćpanie odstaw... - Ja tylko chcę pizdę mieć #AnnaGrodzka


-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-


Poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, wiesz co jest pięć?

Opublikowano

60 graczy i powinno być bez lagów. Przy 80 graczach duża możliwość

na występowanie lagów.

 

100mb przypada na jednego gracza, aczkolwiek trzeba też odliczyć

zużycie ramu przez pluginy. Ogólnie najlepiej jakby przypadało 150mb+ na jednego gracza.

 

@Edit: Oczywiście chyba wiemy, że parametry, których nie podałeś muszą być adekwatne do reszty?

 

@dr.haus nie + przymiotnik piszemy razem.

 

Weźcie już skończcie z tą zasadą 150MB per gracz. -.-

 

@topic

A teraz przeczytaj uważnie to co napiszę.

Dzwoniłem do miłych Panów z slotexa/pukawki i innych bajerek dowiadywać się jak wygląda sprawa z tym ,,nielimitowanym" procesorem.

Otóż sprawa wygląda magicznie!

 

Odpowiadając na Twoje pytanie ile wytrzyma Twój serwer.. Tego nikt nie wie.

Cytując Pana:

,,Nielimitowany procesor jest tylko i wyłącznie dla Pana usług, czyli może Pan korzystać z 100% maszyny, na której obecnie Pański serwer się znajduje. Nie wykluczone jednak, że inne serwery także wygenerują duży ruch i w tym momencie procesor może osiągnąć swój limit. W tym wypadku procesor jest dzielony pomiędzy wszystkie serwery po równo"

 

Czyli jednym słowem, jeden wielki pic na wodę.

784091427630431250239.png

Regulamin sygnatur

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...