Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Państwo islamskie publikuje film, w którym wypowiada wojnę 60 krajom


Yrokin

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemka, temat ogólny o filmiku, jaki zrobili islamiści, pod względem efektów jest całkiem niezły:

 

(strona jest nie groźna, niech jakiś "odważny" wejdzie i potwierdzi, że nie ma tam żadnego screamera itd.)

https://videos.files.wordpress.com/mjRqgqAP/the-islamic-state-22and-no-respite22-en_dvd.mp4

Lub Kliknij tutaj.

 

Ogólnie na ich liście jest Polska, a po za tym jest też Arabia Saudyjska, ale to pewnie dlatego, że otworzyła swój kraj bardziej na rozwój i przyjmowanie turystów w tym chrześcijan.

Dobra, a teraz więksi eksperci niech się wypowiadają w tym temacie :v

graphic.png

Opublikowano

Nie jestem żadnym ekspertem, czy coś, ale, no wiecie - Polska chyba za bardzo nie lubi cudzoziemców. I ja się wcale nie dziwię. Już to widzę, jak te islamskie ścierwa przyjeżdżają do nas - pamiętacie ile ludzi było na Marszu, prawda? Odbył się on też w innych, mniejszych miastach. Połączyć tych ludzi, którzy na 100% są negatywnie nastawieni do terrorystów, to uciekną szybciej, niż przyszli. Co jak co, ale charakter Polacy mają taki, że nie oddadzą tego, co swoje. To pokazuje z resztą nasza historia.

Opublikowano

A co to jest to państwo islamskie?? Ci co jeżdżą na oslach po pustyni i krzyczą allahu akbar?? WSZYSTKO JUDE

Nie, to są ci którzy mają nowoczesną broń, czołgi, działa przeciwlotnicze, którzy mają całe struktury wojskowe, ministerstwa, wywiad, kontrwywiad...

Mają rafinerię, złoża surowcowe i dzięki nim zarabiają tyle kasiory że spokojnie mogą utrzymać zindoktrynowaną armię i prowadzić wojny.

To nie są zwykli terroryści, to normalny kalifat który dąży do podboju ziemi.

Opublikowano

Nie, to są ci którzy mają nowoczesną broń, czołgi, działa przeciwlotnicze, którzy mają całe struktury wojskowe, ministerstwa, wywiad, kontrwywiad...

Mają rafinerię, złoża surowcowe i dzięki nim zarabiają tyle kasiory że spokojnie mogą utrzymać zindoktrynowaną armię i prowadzić wojny.

To nie są zwykli terroryści, to normalny kalifat który dąży do podboju ziemi.

Poczytaj troche zanim zostaniesz kolejna ofiara propagandy,ups juz nią jestes
Opublikowano

Nie jestem żadnym ekspertem, czy coś, ale, no wiecie - Polska chyba za bardzo nie lubi cudzoziemców. I ja się wcale nie dziwię. Już to widzę, jak te islamskie ścierwa przyjeżdżają do nas - pamiętacie ile ludzi było na Marszu, prawda? Odbył się on też w innych, mniejszych miastach. Połączyć tych ludzi, którzy na 100% są negatywnie nastawieni do terrorystów, to uciekną szybciej, niż przyszli. Co jak co, ale charakter Polacy mają taki, że nie oddadzą tego, co swoje. To pokazuje z resztą nasza historia.

 

Jak dla mnie, wystarczy jeden terrorysta samobójca, który przed taką większą grupą polaków co jako broni używają kija albo innej rzeczy, ściągnie z siebie kurtkę i pokaże swoje ciało w ładunkach wybuchowych. Nikt nie jest na tyle głupi, żeby podchodzić do kogoś takiego na chociażby te 10 metrów i ucieknie. Trzeba przewidywać nie tylko sytuacje, w których idzie sobie zwykły muzułmanin bez broni i przez przypadek źle spojrzy na grupę kiboli, ale też taki co wyleci z kałachem i bez zastanowienia zacznie do naszych napierdalać, albo jak wspominałem wcześniej - cały oklejony ładunkami wybuchowymi i nasi się chowają i uciekają gdzie tylko można. A wszystko to dlatego, że w Polsce pozwolenie na broń jest tak skonstruowane, że tylko ci najbardziej cierpliwi, bogaci i z dobrą opinią wśród ludzi i policji mogą ją posiadać. Chociaż jest coś takiego jak broń czarnoprochowa, która może nie jest najlepsza do szybkiej walki, ale też można się jej wystraszyć i nawet zabić nią napastnika.

graphic.png

Opublikowano

Co do broni czarnoprochowej, to nie jest problemem kupić legalnie np. replikę Colta 6-strzałowego, a to już coś. Przeładowywanie oczywiście powolne, ale 6 strzałów jest. Więc jak komuś zależy, to można mieć legalnie groźną broń.

 

A co do ISIS...oni co parę dni publikują filmy na których wojują z całym światem i cisną swoją propagandę, więc to żadna nowość. Chociaż trzeba przyznać, że są dobrzy w używaniu Adobe After Effects :P

A nam raczej nie zagrożą - nie mają tu za dużo wpływów, ani ludzi, a jakby nawet jakiś z bombą wyskoczył, to ciapaki w całym kraju mają konkretnie przesrane. Więc nie sądzę, żeby teraz się na coś pokusili. Poza tym mają ważniejsze cele niż Polska.

Retro PC:

MB: BEK-TRONIC BEK-3708 | CPU: AMD Am386 DX-40 40MHz | GPU: Trident 8900CL 1MB | Sound: SoundBlaster Vibra 16 | RAM:16MB(4x4) FPM SIMM Hyundai | HDD: 1.08GB Quantum Fireball | OS: DOS 6.22/Win 3.1

Opublikowano

Mogą sobie wypowiadać do woli.
Utworzenie V4 pomogłoby zapobiec atakom na Polske jak i innych krajów tego porozumienia. Poza tym w naszym kraju mało muzułmanów, radykalnych muzułmanów, bo reszta przyjechała w celu zarobku, a nie wyzysku. Media nam zaczynają wciskać, że ISIS takie groźne itp. Ale gdyby nie te wszystkie akcje UE to nie mielibyśmy się o co bać, więc czyja to wina? Sama Francja to durny naród to też zareagować poprawnie nie umiała bo nie wie jak to jest kiedy mordują cywilów na ich oczach, bo każdą ostatnią potyczke poddawała XDD

Ostatnio był tam jakiś wywiad z młodą dziewczyną która mówi, że "nie złamiecie nas, Francuzów" - gówno prawda, złamali pierwszymi atakami i aktualnymi strajkami "uchodźców".

 

  • Jeśli się boicie działań islamistów to ruszcie dupska i nawet idźcie na tą durną strzelnice, bo w razie wojny osoby z kartą wojskową idą na pierwszy ogień. 
  • Interesujcie się co się dzieje w kraju, co władza robi, żeby później mieć świadomość kto z*ebał.
  • Na koniec, przestańcie patrzeć na te wielkie "mocarstwa" co robią bo robią nic, poza Putinem który ma dość wielkie jaja żeby wysłać wojsko na ich tereny, reszta siedzi cicho bo miała udziały lub się boi reakcji własnych mieszkańców (czyt. arabów)

banner.jpg

Opublikowano

Poczytaj troche zanim zostaniesz kolejna ofiara propagandy,ups juz nią jestes

No właśnie trochę poczytałem, i w mediach się mówi że to zwykłe ludziki, nic nie znaczący terroryści, kilka godzin przed zamachami w Paryżu Obama twierdził w wywiadzie że są słabi, nic wielkiego nie potrafią zrobić. Oświeć mnie w takim razie jeśli jest inaczej :) Chyba że chodzi ci o twoje zdanie wszystko JUDE. Jeśli twierdzisz że te działania są koordynowane przez żydowski spisek syjonistyczny to można się poniekąd zgodzić, poniekąd bo prawdy się nie dowiemy, wiadomo jednak że ISIS sprzedaje ropę i inne badziewie bo zaniżonej cenie i ta globalna obniżka cen ropy która niedawno była ma właśnie z tym związek. Muslimy są okropnie podatne na manipulację a odpowiednio kierowani są poważnym zagrożeniem.

Opublikowano

błahahahahhaha Litości... Nie Wojny nie bedzie.

 

Tak ISIS Kozo Jebcy vs Rosja Chiny i USA HAHAHAHH

Wysyłam Zaproszenia na lockerz pisac PW Email

Opublikowano

Pierdolenie o szopenie polszy nie odbija bo jestesmy  top1 graczami konter strajka mamy najlepszy polski sklad w tym nijo taz pasha z duzym bicem co takich ciapatych ma na hita bialego ktory jest top1 aimer w polszy snaxior  ktory robi cuda oraz najlepszy trener kuben moga nam possać.Jedynie moga podbic geyrope pedałorope do rosji sie nie zbliżą na 10 metrow bo wujcio putin z czolgami tam podjedzie skoro zabili 60-300 francuzow wszedzie payforparis to jak zabija z 7k tych francuzow to prayforparis in all galaktyka?.Ciapate owady tak napisalem owady bo nazwać ich zwierzetami czy czlowiekami to wielki grzech mysla ze wygraja wojne bo bede sie wysadzać w powietrze X-D.

 

EDIT.Co do filmiku to sie nie popisali mogli by zrobic jakis lektor polski bo tam nic nie rozumiem :/ LOLOLO na liscie sa niemcy a andzela chce sprowadzać ciapatych xD 

Opublikowano

błahahahahhaha Litości... Nie Wojny nie bedzie.

 

Tak ISIS Kozo Jebcy vs Rosja Chiny i USA HAHAHAHH

W tym rzecz, że USA nie chce pomagać :)

banner.jpg

Opublikowano

Podbiją Rosję, buahaahhahaahhaah. Wystarczy, że Putin odpali ICBM i zrobi tam piekło.

 

No wlasnie tu problem.. gdzie pieklo? brudasy sa rozsypane po calym globie po to aby wlasnie taki Putin nie mial gdzie wystrzelic rakiet. Oni nie maja tak naprawde swojego stalego kraju. Mozna sie mscic na okolicach Syrii ale to bez sensu.

Opublikowano

https://www.youtube.com/watch?v=DH21xUkdEeA

 

A od 26;30 sekundy macie odp na wszystko, bedziemy się bronić kwiatkami i świeczkami bo jesteśmy tolerancyjni,

 

wpierdolisz jebanemu czarnuchowi i idziesz do paki, chory świat.

 

 

Mam nadzieję, że Polsce zostali jeszcze mężczyźni i będą a  bronić i rozkurwiać łby tym zajebanym, niedojebanym, skurwysyńskim kozojebcą którzy mają czelność Nam na Naszym kontynencie dyktować warunki.

Żałuję, że Nie ma więcej państw takich jak Rosja....

Dlaczego??

Bo wtedy taki  terrorysta byłby zesrany przekraczając granice.

                                                  21f0dgn.jpg

Opublikowano

W tym rzecz, że USA nie chce pomagać :)

 

Bo oni to rozpętali. Mają taki dług publiczny że wkoncu będzie musiala być wojna

  79160594027661829163.png

Opublikowano

­

 

Nie jestem żadnym ekspertem, czy coś, ale, no wiecie - Polska chyba za bardzo nie lubi cudzoziemców. I ja się wcale nie dziwię. Już to widzę, jak te islamskie ścierwa przyjeżdżają do nas - pamiętacie ile ludzi było na Marszu, prawda? Odbył się on też w innych, mniejszych miastach. Połączyć tych ludzi, którzy na 100% są negatywnie nastawieni do terrorystów, to uciekną szybciej, niż przyszli. Co jak co, ale charakter Polacy mają taki, że nie oddadzą tego, co swoje. To pokazuje z resztą nasza historia.

 

No, z pewnością. Obronią nas narodowcy, którzy nie mają nawet broni - tak, jak całe społeczeństwo.

Opublikowano

Chiny sie nie pierdolą ostanio gdzies czytalem ze uzywali miotaczy ognia zeby to gowno wykurzyc z jaskini i ty piszesz ze wojna bedzie z tymi Trolami...

Wysyłam Zaproszenia na lockerz pisac PW Email

Opublikowano

Chiny sie nie pierdolą ostanio gdzies czytalem ze uzywali miotaczy ognia zeby to gowno wykurzyc z jaskini i ty piszesz ze wojna bedzie z tymi Trolami...

Z tym pierdoli się tylko europa. Bo tolerancja. 

Nie ma to jak po zamachu przytulić terrorystę i powiedzieć, że c**j tam z ofiarami, my jesteśmy tolerancyjni, a pod choinkę dostaniesz AK, muslimku kochany. Wybiegniemy na karabiny maszynowe ze zniczami i kwiatami, przynajmniej ci, którzy przeżyją nie będą musieli wydawać pieniędzy na bukiety i marnować czasu, żeby te znicze zapalać. 

Na szczęście europa zaczęła walczyć, już teraz część społeczeństwa zmieniła swoje profilówki na facebooku. 

ㅈㅈ.

Opublikowano

Przejmujecie się jakimiś brudasami. Wystarczy zabić przywódcę/ów, a reszta będzie robiła to, co im Allah nakazał - pracować w kebabie i żebrać na rynku większych miast.

Druga sprawa, ISIS handluje m.in. ropą. Gdyby nie byli potrzebni światu ($$$), już dawno Putin zrobiłby z arabów Hiroszimę.

Opublikowano

Oni myślą że mają szanse? przecież 2 atomówki lecą na tych dzikusów i znikają z powierzchni Ziemi razem ze swoją historią

Dostali łomot za to co zrobili w Paryżu i teraz wyskakują z jakimś śmiesznym filmem..

Opublikowano

Przejmujecie się jakimiś brudasami. Wystarczy zabić przywódcę/ów, a reszta będzie robiła to, co im Allah nakazał - pracować w kebabie i żebrać na rynku większych miast.

Druga sprawa, ISIS handluje m.in. ropą. Gdyby nie byli potrzebni światu ($$$), już dawno Putin zrobiłby z arabów Hiroszimę.

1. Koran nakazuje eliminację wyznawców innych religii. 

2. Przywódcy to jedno, niski iloraz inteligencji oraz ślepa wiara w boga to inna sprawa. 

3. Kebab pochodzi z Turcji. 

4. Rosja zniszczyła konwoje z ropą w Syrii. 

5. Putin nie zrobi żadnej Hiroszimy, bo raczej nikt nie chce wywołać wojny atomowej. 

ㅈㅈ.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...