Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Monitor włącza się na 1-2s i wyłącza


XCoP

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wczoraj podczas przeglądania Internetu monitor nagle mi zgasł jednak dioda była zapalona. Po wlaczeniu go obraz wyświetlał się na 1-2s i gasl. Kilka razy restartowalem komputer jednak bez skutków. Dodam, ze dzieje sie to w kilku rzeczach czyli np. Włączam komputer to na ekranie startowym z producentem plyty głównej włącza się na 1-2s i wyłącza. Potem to samo podczas ładowania Windowsa i przy ekranie logowania. Zapala sie i gaśnie.

Po poszperaniu w Internecie wyszukalem cos o kondensatorach, ze mogą sie spalić lub wylać. Rozebralem dzis monitor i wyczyscilem i sprawdzilem kondensatory i wszystkie wyglądały sprawnie. Po przeczyszczeniu monitora i komputera wewnątrz monitor działał przez ok. 3 minuty jednak po 3 minutach stało sie to samo. Sprawdzalem kable i wyglądają sprawnie. Dodam, ze monitor wydawał z siebie cichy dźwięk syczenia tj. cos tam w srodku sie przepalalo lub bylo nie sprawne. Jakieś pomysły co może byc powodem?

 

Monitor to Asus vw202s a grafa gtx460 1gb

Opublikowano

Oddaj do naprawy a nie szukaj powodu, nawet go znając nie naprawisz.

Same kondensatory nie powodują żadnych usterek sprzętu, coś się widocznie przegrzewa albo uszkodzona jest jakaś część. 

Mózg to nie mydło; nie ubędzie Ci go, gdy go użyjesz.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...