Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

znajdz, zaatakuj, zabij, podnieś , przejdz kawałek i ... odnowa

If you = stupid then

insert(foot.in.your.ass)

end if

licznik-54-96732-stat.png

Opublikowano

liczysz na gotowce kolego ?

 

no chyba nie ;) btw. po co pisać co już powstało ? :P napisz coś nowego :P a te expboty są bardzo 'mądre' nie rozdasz postaci stat a gdzieś sie zapędzą to będą wstawały i lały potworki które mają postać na hit'a ;D dobrze, że chociaż metków same nie szukają (NAWET TEGO NIE PISZ) :P

Opublikowano
znajdz, zaatakuj, zabij, podnieś , przejdz kawałek i ... odnowa

 

 

dobry cwaniak jesteś ale jakby zapytał jakich funkcji użyć nic byś nie napisał

 

 

 

ODP:Możesz znaleźć funkcje w ASM od zaznaczania

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Exp bot ingeruje w kod gry dzięki czemu wie gdzie są moby, wie kiedy trzeba pocic, wszystkie informacje wyciąga z gry.. 

 

A jeżeli byś chciał takie coś zrobić w Auto IT to powodzenia.. ;D

 

 

Opublikowano

Nie Auto IT tego nie ma..

Ale Delphi, C++ i owszem..

Dlatego takie pytania na jakiej zasadzie działa Exp Bot powinny być chyba kierowane do działu o C++ albo Delphi.. ;)

Opublikowano

Exp bot ingeruje w kod gry dzięki czemu wie gdzie są moby, wie kiedy trzeba pocic, wszystkie informacje wyciąga z gry.. 

 

A jeżeli byś chciał takie coś zrobić w Auto IT to powodzenia.. ;D

 

Teoretycznie da sie zmusic AutoIT do odczytywania wartosci z gry. Wszystko zalezy od gry do jakiej bot ma byc zrobiony.

Osobiscie nigdy bym sie tego nie podjal :P Za leniwy jestem i zbyt malo wiem zeby tworzyc bota do gry 3d... co innego do "przegladarkowcow" ;>

Opublikowano

da się zmusić ? bez problemu działa odczyt i zapis do pamięci w AutoIt a możliwość jest tylko ograniczona zabezpieczeniami denej gry : guardy, antydeburger itp

część botów jaki i programów jest w nim robiona i nawet nie zwracasz na to uwagi, jednak bardziej rozpowszechnione jest używanie innych powszechnych języków programowania do budowy bota co wcale nie znaczy że autoit jest bardzo ubogi w opcje jakie umozliwiają te programy jeśli chodzi o odczyt i zapis pamięci, zasada jest ta sama tylko funkcje do odczytu inne jeśli masz gotowe dla danych wartości w grze to i nawet o wiele prostrze w AutoIt, co ciekawsze AutoIt może używać bibliotek z różnych botów więc nie tzreba pisać od podstaw wystarczy mieć dokumentacje do pliku

a i jeszcze jedno, wszystkie używają tych samych offsetów czyli jakiego programu nie użyjesz ważne by działało tak jak należy

If you = stupid then

insert(foot.in.your.ass)

end if

licznik-54-96732-stat.png

Opublikowano

Odczyt i zapis do pamieci to jest to,ale jak to zrobić w AutoIt, moze jakimś kodem rzucisz ?.

 

nomad.au3 ;)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...