Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Plugin] Pluginy na serwer PvP - co myślicie o tym projekcie?


dekros123

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wprowadzenie

Witam od jakiegoś czasu pisze plugin wraz z moim znajomym na PvP

a dokładniej na serwer z trybami różnych pvp

jak narazie zrobione jest:

 

--> Tab bez dodatkowych wtyczek(pakiety)

--> Teamy z mysqlem

--> automatyczny system klatek z generowaniem ich z systemu schematów(podobnie jak w world Edicie)

--> ranking który polega nie na zabiciu gracza tylko na efektywności* (Poniżej wyjasnione)

--> Achievementy z nagrodami

--> Manager od tabliczek i npc tak jak na hipixelu 

--> i pomniejsze komendy/listenery

--> i wiele wielej więcej xD

Chyba narazie tyle jest zrobione

System Rankigu 

działa na podobne zasadzie jak na mc*c

przykład:

Osoba A i B atakuja X

po zabiciu obliczam średnimi Ranking AB  i potem osoba A dostaje Tyle rankigu AB ile procentowo zadała obrażeń i tak samo osoba B

czyli teraz nie będzie dobijania graczy

 

ogółem tryby które miały by być zaimplementowane w plugin to:

X vs X w klatkach

walki na spawnie (klikamy mieczem na innego i wyzywam na pojedynek tak jak w grze world of warcraft)

tryby typu kox/knock/potki/standard

na każdym trybie byłby albo osobny ranking albo sumowany

 

tutaj jakieś ss wrzuce by to co wyżej napisałem nie było tylko pustymi słowami
Tutaj pokazany scoreboard i tabliczki z opcjami przesuwania tekstu itp:)

 

25-11-15_17-48-34.png

 

 

Achievementy które można dodać w cfg w 10linijkach:) ograniczenie do 54 drzewek osiagniec i w kazdym drzewku 54 osiagniecia

 

25-11-15_17-50-02.png

 

 

ogółem narazie tylko 2 ss bo nie ma zabardzo co pokazać bo nie widze sensu robienie ss komend czy wiadomość ktoś dostał ranking...

 

Meritum

 

I ogółem moja prośba czy macie jakieś pomysły co dodać do tego pluginu? jak narazie planuje dopisać Questy u npc i niestety tyle moich pomysłów,

plugin pewnie udostępnię w swoim czasie :)

Co ja tutaj robie...

Opublikowano

@herro1 dzieki ale troche pisania zostało + oczekuje też na jakieś pomysły co tam dopisać bo to ma być Jeden Plugin który tworzy cały serwer xD

Co ja tutaj robie...

Opublikowano

Do taba mógł byś dodać więcej zmiennych tak jak w funnyguilds bo jak dodasz tylko statystyki: kille dedt i ranking to troche pusto bedzie.

Opublikowano

@kondziu98 dzieki xD

wczoraj zostało dopisane do tablisty ładne skrolowanie wiadomość że w jednej kolumnie może być i 200 topek xD

+ jesli nick gracza jest zadługi to przewija się w danej komórce

ale i tak brakuje pomysłow co pisac;/

Co ja tutaj robie...

Opublikowano

@up 

 

Pomysły:

 

Tryb sumo. (Respimy się na platformie i dostajemy patyk z enchantem knockback 2 i z graczami spychamy się z tych platform.)

Możliwość wejścia na tryb za pomocą portalu.

Za zabijanie graczy dostajemy punkty za punkty kupujemy np dodatkowe koxy.

                                                                                        O

                                                                                       /V\

                                                                                       /''\

Opublikowano

@KrejZi1337 spoko pomysł z sumo

tylko po co kupować koxy jak przegrywasz jak spadniesz a nie jak padniesz xD

 

@1361622928-U485574.png.Elmo pomylił ci się dział xD ja nie robie servera tylko plugin xD

Ale inne przedmioty by były na sumo a inne na np. Knock :) Np na sumo do kupienia mógł by być patyk knockback 3 :)

                                                                                        O

                                                                                       /V\

                                                                                       /''\

Opublikowano

Zapowiada sie ciekawie, napewno uzyje jak bede tworzyl serwer.

Czekam na download z wielka niecierpliwoscia.

Zadam tylko male pytanko, albo i propozycje:

Czy bedzie takie cos jak "asysta"?

Polega ona na tym, ze gdy 2 graczy atakuje tego samego gracza to jeden dostaje np. 30pkt, a drugi 15pkt za pomoc w walce.

Opublikowano

@★Kapisz★

 

bedą asysty ale na troche innej zasadzie

tzn

będzie wyciagany wspólny ranking atakujących mnożony/dzielony/pierwiastkowany/pochodna  czy inne rzeczy i potem z tego rankingu który nam wyjdzie licze % udział gracza

tak jakby asysyty ale nie znaczy to że ten który zabił dostanie najwiecej:)

 

Jeśli macie jakieś inne pomysły to piszcie do dodam znajomym :)

Co ja tutaj robie...

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...