Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Pytanie dotyczące CS:GO - w jaki sposób zmniejszyć lagi?


Gość Lord Assasin

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć.

Przy większej ilości graczy CS:GO nie chodzi mi dosyć płynnie, w jaki sposób mogę przyśpieszyć jego działanie? Głównie chodzi mi o opcje gry, które mogę wyłączyć lub też zmniejszyć, aby CS jeszcze chodził płynniej. ;) 

Opublikowano

Masz ustawione jakieś komendy startowe?

Jeżeli nie to na początek polecam te:

 

freq 120 -tickrate 128 -console -threads 4 -novid -processheap

 

 

Zależnie od tego ile masz rdzeni to zmień w threads ilość, + możesz zmniejszyć rozdziałke a także graj na niskiej grafice, wysoka nie jest potrzebna.

Opublikowano

Masz ustawione jakieś komendy startowe?

Jeżeli nie to na początek polecam te:

 

freq 120 -tickrate 128 -console -threads 4 -novid -processheap

 

 

Zależnie od tego ile masz rdzeni to zmień w threads ilość, + możesz zmniejszyć rozdziałke a także graj na niskiej grafice, wysoka nie jest potrzebna.

Zmniejszyłem ustawienia i są efekty, co polecasz jeszcze zmienić w tych ustawieniach?

 

GPe69kP.png

 

Opublikowano

Ogólnie najlepsze ustawienia to wszystko na minimum tylko cienie na maxa, wiesz żebyś mógł np. zobaczyć czyjś cień na ziemi.

No dobra, dzięki. ;) Jak problem będzie się powtarzał, to temat reaktywuje. 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...