Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Wrath of the Lich King 3.3.5a. 99% działających questów i instancji, contenty otwierane jak na globalu.


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam czytelników mpcforum! 


 


W związku z prośbami graczy postanowiliśmy(tak należę do załogi ToD'a) spróbować otworzyć nowy realm Wrath of the Lich King(3.3.5a). Sytuacja wygląda tak, że mamy bardzo dobrze(o ile nie najlepiej w Europie) dopracowaną bazę danych, jednak szukamy 2-3 osób do nadzoru nad nowym realmem. Jest to niezbędne ponieważ obecni gracze Dev Teamu cały czas pracują nad tworzeniem Mists of Pandaria. Wymagamy podstaw sql i c++(oczywiście nowi członkowie załogi będą mogli liczyć na pomoc i doświadczenie starej załogi).


 


Rekrutacja wkrótce, jednak, gdyby ktoś był zainteresowany już teraz to zapraszam do pisania wiadomości na fan page ToD'a ---> https://www.facebook...treOfDreamsEnt/


 


W związku z powyżej przedstawionym pomysłem pozostaje do ustalenia kwestia reguł gry na nowym serwerze. Dlatego też postanowiliśmy zapytać o to graczy. Bardzo prosimy o wypełnienie ankiety przez osoby zainteresowane. 


 


http://goo.gl/forms/SyWvV8vrze


 


Z góry dziękujemy,


Serdecznie pozdrawiam. 


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...