Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TRUCK] Polish Dream Truck - Zapowiedz


нα¢кєя

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Qvfef5A.png

 
Cześć! Chciałbym Cię zaprosić na nowy serwer Truck/RP na platformie SAMP.
Dlaczego my? Otóż nasz serwer wyróżnia się od innych innowacyjnymi systemami.
Jakimi? Przeczytaj całą reklamę! ;)
 
J3vtFiF.png
 
Nasz GameMode tworzy RedTeen, z resztą jeden z trzech Head Adminów.
Pisze go od zera, tak więc może trochę potrwać zanim serwer wystartuje.
Na razie chcemy zająć się podstawowymi rzeczami.
Później wraz z aktualizacjami będą dodawane nowe systemy, itp.
 
fL5iqx0.png
 
Na naszym serwerze zagości wiele, ale to wiele systemów, np.
 
R* System narkotyków - nasz autorski system narkotyków będzie polegał na tym:
Po zażyciu narkotyków, np. heroiny będzie nam się kręcić w głowie.
Jesteśmy rozwarci na sugestię dot. tego systemu.
 
R* System towarów - każdy serwer truck je posiada.
Polega na załadunku towaru i zawiezieniu z punktu A do punktu B.
 
R* System prywatnych domów i pojazdów - tak jak każdy serwer posiadamy tę opcję.
Domy znajdują się praktycznie wszędzie.
Pojazdy można kupić w salonie San Fierro.
Można także kupić swojego prywatnego vana/trucka!
 
R* System firm - nasi gracze będą mogli zakładać własne, prywatne firmy!
Koszt firmy wynosi 150k. Na początku dostaje się vana Pony.
Później, wraz z rozwojem firmy można zakupić nowe trucki!
 
R* System frakcji - u nas na serwerze zagoszczą również frakcje!
Będą nimi:
Policja
Pogotowie Ratunkowe
Państwowa Straż Pożarna
Pomoc Drogowa
Straż Graniczna
Mafia
Burger Shot
 
R* System wypadków - po uderzeniu w jakiś obiekt z dużą prędkością zacznie nam się kręcić w głowie, a sami
stracimy dużo HP. Automatycznie zostaną wezwane odpowiednie służby.
 
R* Nie wiemy czy te wszystkie systemy będą wraz ze startem serwera. Miejmy nadzieję, że tak. :)
 
njhWO6p.png
 
RebelianT - pomysłodawca projektu, wymyśla systemy. Ogarnia całe forum.
Fountax - zajmuje się Team Speak'iem oraz serwerem.
RedTeen - bez niego nie byłoby tego serwera. Pisze GameMode.
 
RIbyYYM.png
 

Zapraszamy na forum! pdtruck.xaa.pl

 

­

­

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

­W związku ze zmianą w dziale, autorzy prezentacji muszą odświeżyć ją przynajmniej raz w miesiącu. Informacja o zmianach znajduje się tutaj.

 

Brak zainteresowania autora publikacją przez okres powyżej miesiąca. Jeśli nadal jesteś zainteresowany prezentacją, to napisz prywatną wiadomość.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...