Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Co myślicie o takim pomyśle na serwer Tekkit? Działki vs frakcje.


H2SO3

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Od dawna zastanawiam się nad powrotem do mc :) Kiedyś myślałem nad sever typu gothic ale jednak nie mam, aż tyle chęci by wszystko idealnie zbudować. Interesuję się modami więc wpadłem na zrobienie jedynego działającego (o zgrozo) aktualnie serwera całkowicie POLSKIEGO pod ww modpack. Serwer może być dowolnego typu, lepszy frakcje czy może działki z darmową energią od serwerowej elektrowni? Na którym z tych dwóch typów chętniej byście zagrali? Proszę pisać pomysły w komentarzach. 

EDIT: Proszę o zmianę działu na zarządzanie serwerem.

Niespodzianka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

<

Opublikowano

@topic

Jesli serwer bedzie publiczny gdzie kazdy bedzie mogl wejsc bez zadnej rejestracji/whitelisty to nie. Polowe itemkow bedziesz musial zablokowac bo wejda ci nieogary i zaczna wszystko niszczyc.

Sa pluginy ktore zablokuja sposoby i wciaz mozna uzywac itemkow lecz nie blokuja one wszystkiego.

Odpisujesz na moj post? Dodaj @Aintence jesli chcesz abym go zobaczyl.


4F6xoLt.jpg

Opublikowano

@topic

Jesli serwer bedzie publiczny gdzie kazdy bedzie mogl wejsc bez zadnej rejestracji/whitelisty to nie. Polowe itemkow bedziesz musial zablokowac bo wejda ci nieogary i zaczna wszystko niszczyc.

Sa pluginy ktore zablokuja sposoby i wciaz mozna uzywac itemkow lecz nie blokuja one wszystkiego.

Prawdopodobnie będzie tylko i wyłącznie dla graczy premium :3

Niespodzianka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

<

Opublikowano

Prawdopodobnie będzie tylko i wyłącznie dla graczy premium :3

Jak masz robic premium to nie tlumacz go na polski i reklamuj go na angielskich stronach. 3/4 tego forum to piraty wiec duzo ci osob nie wejdzie a jak bedziesz mial dobrze skonfigurowany serwer to na start pelno ci anglikow wejdzie :P Z checia zawitam na nim jesli bedzie premium.

Odpisujesz na moj post? Dodaj @Aintence jesli chcesz abym go zobaczyl.


4F6xoLt.jpg

Opublikowano

Jak masz robic premium to nie tlumacz go na polski i reklamuj go na angielskich stronach. 3/4 tego forum to piraty wiec duzo ci osob nie wejdzie a jak bedziesz mial dobrze skonfigurowany serwer to na start pelno ci anglikow wejdzie :P Z checia zawitam na nim jesli bedzie premium.

Mówisz? Myślałem nad Polskim serwerem ;) Sam chciałbym na takim pograć.

Niespodzianka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

<

Opublikowano

ref

Niespodzianka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

<

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...