Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Obejście anti-cheat PrestigeMU + cheat engine, item_eng (działający cheat engine, item_eng +510 attack speeda itp.)


ShevrillHD

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dzięki temu działają ci wszystkie czity na tym serwerze pod season 6 episode 3

 

Jak zainstalować:

 

1.Zrób nowy folder na pulpicie o nazwie PrestigeOficjal

2.Do PrestigeOficjal wrzuć folder z oficjalnym klientem PrestigeMU (folder, a w nim pliki, nie same pliki)

3.Wypakuj klient beta, który pobrałeś na pulpit nie zmieniając nazwy folderu

4.Odpalaj mainem z folderu PrestigeOficjal (nie mainem z bety), podmieniaj pliki w folderze "Prestige MU Season 6" który jest w rar

 

Jak ustawić cheat engine na attack speed:

 

1.Włącz cheat engine (ja mam wersje 6.4)

2.Wybierz proces (lewy górny róg) i wybierz tam main.exe

3.Value type ustawiasz na 4 Bytes

4.Wpisujesz w wartość swój obecny attack speed

5.Klikasz first scan

6.Zdejmujesz np broń i wpisujesz obecny attack speed bez broni

7.Klikasz next scan

8.Jeśli masz jeden wynik to kliknij go dwa razy jeśli nie to załóż broń, wpisz obecny attack speed i kliknij next scan

9.Gdy masz już na dole dodane zaznacz active krzyżykiem, a następnie edytuj wartość na np. 60000

10.Gotowe

 

Download: --

 

item_eng na +510 speeda jest już wgrane (jeśli chcesz usunąć to podmień item_eng na ten z oficjalnego klienta do bety), cheat engine (możesz w nim ustawić np. attack speed 60000) nie wywala klienta :)

 

Filmik pokazujący działanie (sorki za nagrywanie telefonem): https://www.youtube.com/watch?v=qXeY5J7R3DY 

 

Możesz zostawić lajka  :)

 

SS jak to powinno wyglądać:

OzoCwdv.png

Opublikowano

Masz rację to ma sens. Podmieniasz w starym cliencie item_eng.bmd bo w nowym się nie da i odpalasz clienta z nowego ^^ 

 

Genialny wałek.

Opublikowano

Masz rację to ma sens. Podmieniasz w starym cliencie item_eng.bmd bo w nowym się nie da i odpalasz clienta z nowego ^^

 

Genialny wałek.

jak widać mi działa :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...