Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[L#] Trzy najlepsze postacie na wszystkie linie


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam poszukuje najlepszych skryptów do postaci na takie linie jak:

TOP: 1-2-3 (Nazwa skryptu-1-2-3)

MID: 1-2-3 (Nazwa skryptu 1-2-3)

ADC 1-2-3 (Nazwa skryptu 1-2-3)

SUPPORT 1-2-3 (Nazwa skryptu 1-2-3)

Jungle 1-2-3 (Nazwa skryptu)

 

Obecna dywizja w League of legends na serwerze polskim Eu (Eune) to Diamond 1, planuję wbić Master tiera do tego tygodnia, a następne Challengera w 2 tygodnie, dziennie gram po 16 godzin czyli 10-20 gier na dzień. ;) 

Opublikowano

1. Hoola Riven, Slutty Ryze, ElRengar

2. Viktor ( nie znam skryptu na niego, bo nim nie grywam ), Xerath Kortatu ( ewentualnie JQuery ), Syndra Kortatu

3. OKTW - Tristana, Kog'Maw, Jinx, Vayne - Vayne Asuna

4. Support- ekhm, meh? Naucz się sam. Alistarem, Sophie's Soraka ewentualnie i KurisuBlitzcrank.

5. ElLeeSin, ElRengar.

 

Ogólnie na tym ELO, jak nie grasz adc Tristanką, Kogiem albo mida Viktorem, Syndra, Xerath to masz praktycznie takie same szanse na wygraną jak inni gracze.

Czas nauczyć się junglować postaciami nie wymagającymi skilla, a potrafiącymi dużo robić, to samo z suppem.

Na topa mógłby wskoczyć jakiś Gnar jeszcze, ale trochę niezaktualizowane skrypty, a ostatnim dobrym był Gnar Hellsinga

Opublikowano

1. Hoola Riven, Slutty Ryze, ElRengar

2. Viktor ( nie znam skryptu na niego, bo nim nie grywam ), Xerath Kortatu ( ewentualnie JQuery ), Syndra Kortatu

3. OKTW - Tristana, Kog'Maw, Jinx, Vayne - Vayne Asuna

4. Support- ekhm, meh? Naucz się sam. Alistarem, Sophie's Soraka ewentualnie i KurisuBlitzcrank.

5. ElLeeSin, ElRengar.

 

Ogólnie na tym ELO, jak nie grasz adc Tristanką, Kogiem albo mida Viktorem, Syndra, Xerath to masz praktycznie takie same szanse na wygraną jak inni gracze.

Czas nauczyć się junglować postaciami nie wymagającymi skilla, a potrafiącymi dużo robić, to samo z suppem.

Na topa mógłby wskoczyć jakiś Gnar jeszcze, ale trochę niezaktualizowane skrypty, a ostatnim dobrym był Gnarly Gnar. 

Kurisu riven jest lepsza :)

Opublikowano

Kurisu riven jest lepsza :)

Nie.

Hoola Riven jest szybsza, ma lepszy harras, lepszy i płynniejszy burst oraz więcej logiki, jest częściej także update'owana.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...